Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmdienas horoskops: 6. novembris

Dienas horoskops: pirmdiena

AUNS Apsvērsi tālākas izglītības iespējas. Šajā sakarā vēlēsies gūt apkārtējo padomus. Darba lietās būsi punktuāls un piezemēts, ātri radīsi risinājumu visiem saasinājumiem, ar kuriem saskarsies.

VĒRSIS Diena gluži vai kā radīta visa veida mācībām. Vari droši sākt apgūt ko pilnīgi jaunu. Tavi centieni pēc augstākiem mērķiem tiks ievēroti, pienācīgi novērtēti. Nelieto uzturā treknus ēdienus!

DVĪŅI Mēģini aktīvāk izmantot savas analītiskās dotības. Ja nevēlies ieslīgt parādos, esi taupīgs, neļaujies mirkļa iegribām, spontāniem tēriņiem. Iespējams, kāda sadarbība būs sevi izsmēlusi, tā būs jāpārtrauc.

VĒZIS Iespējams, nāksies tā vai citādi saskarties ar kādas pagātnes kļūdas sekām. Nav izslēgti neparedzēti tēriņi, juridiski sarežģījumi. Galvenais nezaudē dūšu un savaldību, risini visu mierīgā ceļā.

LAUVA Kaut arī dienas notikumi var būt saspringti, tev nelabvēlīgi, mēģini uz notiekošo paraudzīties ar sev raksturīgo optimismu, dzīvesprieku, attiecībās ar kolēģiem, neaizmirsti pajokot.

JAUNAVA Kāds no kolēģiem var salaist dēlī nupat uzsākto projektu. Pārmetumi no tavas puses neko nedos. Labāk apsēdieties un kopīgiem spēkiem centieties pieņemt konstruktīvus risinājumus!

SVARI Vari kļūt emocionāls, viegli aizkaitināms, tāpēc iespējami konflikti ar kolēģiem, priekšniecību. Lai arī būsi uz kaislību viļņa, tev piemītošās diplomāta dotības, neļaus sastrādāt lielas nepatikšanas.

SKORPIONS Pievilcīgums, spēja pasniegt sevi sabiedrībā būs izšķiroša panākumos. Daudz kas būs atkarīgs no attiecībām ar kolēģiem. Vakarpusē ģimenes locekļi var lūgt izšķirt kādu strīdu.

STRĒLNIEKS Augstu stāvošs paziņa vai radinieks var patīkami pārsteigt tevi, varbūt pat piedāvājot labāk atmaksātu darbu. Galvenais esi atklāts un godīgs, tad arī varēsi cerēt uz labvēlīgu rezultātu.

MEŽĀZIS Būsi pārlieku kritisks pret sevi, tas var novest pie nervozuma, nevajadzīgiem pārdzīvojumiem. Labāk saskati sevī un apkārt pozitīvo un centies labo noskaņu nostiprināt! Ieklausies otrās pusītes padomos.

ŪDENSVĪRS Neļauj mazpazīstamiem sadarbības partneriem sevi pierunāt iesaistīties apšaubāmos, ne līdz galam izprotamos projektos. Ģimenes dzīves notikumi var būt vētraini, neprognozējami.

ZIVIS Būsi aizņemts ar sīkiem darbiem, formalitāšu kārtošanu. Un labi vien ir, jo jaunas lietas aizsākt šodien nebūtu vēlams. Saudzē veselību, neliela saaukstēšanās var izvērsties nopietnā problēmā.