Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrdienas horoskops: 7. novembris

Dienas horoskops: otrdiena

AUNS Nav izslēgts, kļūsi pārlieku ārišķīgs, tāpēc apkārtējie tevi uztvers ar ironiju. Šodien tev veiksies ar tehniku, datoriem transportu saistītais. Attiecībās ar otro pusīti mēģini izvairīties no greizsirdības izpausmēm!

VĒRSIS Par pārsteigumu pašam, var izdoties atrisināt kādu sasāpējušu jautājumu. Kopsummā labvēlīgs laiks prezentācijām, saviesīgiem pasākumiem. Attiecības ar laulāto var kļūt saspringtas.

DVĪŅI Būsi patiesi uzticīgs savām idejām, ar lielāko prieku, lepnumu prezentēsi tās apkārtējiem. Veiksies Dvīņiem, kuri saistīti ar datorindustriju, auto tirdzniecību, masu medijiem.

VĒZIS Veicot zināmu rezumējumu par paveiktiem darbiem, nonāksi pie secinājuma, ka tu esi sasniedzis gana daudz, bet vēl ir nenoliedzamas iespējas augt. Nebaidies izmēģināt savus spēkus pavisam jaunā lauciņā!

LAUVA Tev zvaigznes sniegs izdošanos, veiksmi mīlas lauciņā, tāpēc sarosies un velti vairāk laika attiecībām ar mīļoto. Centies izkopt tās, padarīt ne tikai erotiski, bet arīdzan dvēseliski piesātinātākas.

JAUNAVA Centies noturēt uzņemto darba tempu, nenovērst savu uzmanību ar maznozīmīgām blakus lietām. Vari kārtot ar nekustami īpašumu, saimnieciski organizatorisko pusi saistīto.

SVARI Priekšniecībai var nepatikt tavs pārliekais apdomīgums, lēnprātība, lēmumu pieņemšanā. Neskatoties uz pārmetumiem, lieliski sev uzticēto un galu galā, pārliecināsi bosu, ka taisnība ir tavā pusē!

SKORPIONS Gribēsi dalīties ar apkārtējiem savos filozofiskajos pasaules uzskatos, kā arī bagātināties no citu dzīves pieredzes. Ar savu dabisko šarmu, jūtami piesaistīsi pretējā dzimuma uzmanību.

STRĒLNIEKS Rūpīgāk attiecies pret šodienas darbiem, esi apdomīgāks tos plānojot. Šodien dažādos aprēķinos var iezagties neuzmanības kļūdas, parakstot līgumus, dubulti jāpārliecinās par konkrētā dokumenta saturu!

MEŽĀZIS Piemērots brīdis finansiālu jautājumu risināšanai. Vari tikties ar žurnālistiem, nodarboties ar organizatoriskiem jautājumiem. Dažubrīd ar sev piemītošo darbaholismu, kaitināsi otro pusīti.

ŪDENSVĪRS Spēsi rast jaunus, neordinārus risinājumus, lai paaugstinātu darba ražīgumu. Kolēģi pret tevi izjutīs cieņu, apskaudīs tavu lielisko orientēšanos tehniskajās niansēs. Pēc darba vēlēsies aiziet uz labu bāru.

ZIVIS Būsi atjautīgs un atstāsi patiesi labu iespaidu sabiedrībā. Vari veidot jaunus, gan nostiprināt esošos kontaktus. Diena labvēlīga intelektuāla darba veicējiem. Vakaru ieteicams pavadīt vienatnē.