Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešdienas horoskops: 8. novembris

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Būs vēlme strādāt patstāvīgā noskaņā. Savukārt, ja šāda iespēja tiks liegta, darba rezultāts nebūs neapmierinošs. Labvēlīgāks laiks tiem Auniem, kuri saistīti ar transporta, loģistikas jomu.

VĒRSIS Darbā lielāku uzsvaru liec uz gūto pieredzi, izvairies atkārtot pieļautās kļūdas. Nejauši vari uzzināt vērtīgu informāciju, un ar nepacietību gaidīsi atbilstošu brīdi tās izmantošanai.

DVĪŅI Tu ar patiesu izbrīnu raudzīsies uz tiem, kuri ne mirkli nevar aizmirst par savām ikdienas rūpēm. Nesāk ietekmēties arī tu no viņiem, centies arī turpmāk uzskatāmi pierādīt, ka var dzīvot arī savādāk!

VĒZIS Skriesi kā vāvere ritenī. Visticamāk tev būs uzticēti papildus pienākumi, jāveic tie kāda cita vietā. Pārslodze liks tev fiziski slikti justies, tādēļ pēc darba ātri dodies mājās un ieej karstā vannā.

LAUVA Nav izslēgts, tev izņēmumu kārtā būs jāaizvieto kāds kolēģis. Centies cik vari, parādi, ka esi ne tikai glīts no skata, bet arī apdāvināts darbarūķis. Vakaru velti mīļotajam cilvēkam.

JAUNAVA Lai gan pašam uz intrigu vērpšanu prāts nenesīsies, tenkas burtiski birs pār tavu galvu kā no pārpilnības raga. Netēlo tiesnesi, jo pats vari tikt bargi sodīts. Nespēsi īsi saprasties ar attālākiem radiniekiem.

SVARI Šodien pie nepieciešamības vari slēgt līgumus, īpaši, ja runa ir par ilgtermiņa sadarbībām. Vēlēsies mācīties pats, bet varēsi arī pamācīt citus, dot padomus. Kāds Svaru zīmes pārstāvis var nonākt uz skatuves,

SKORPIONS Esi lielāks optimists, raugies uz notiekošo ar mierīgu prātu. Lietišķās tikšanās labāk rīkot dienas otrajā pusē, rīta cēlienu atstājot darbam vienatnē. Mājas dzīve sniegs patīkamu mieru un piepildījumu.

STRĒLNIEKS Tev šodien var tik izteikti aplami, apzināti sagrozīti, melīgi piedāvājumi, tāpēc nezaudē modrību, esi attapīgs! Labāk atturēties apmeklēt valsts iestādes, lielākus pirkumus atlikt uz vēlāku laiku.

MEŽĀZIS Būsi samērā neapmierināts, sapīcis. Sākotnēji nevainīga saruna, galu galā var pāraugt nejaukā konfliktsituācijā. Šodien labāk sekmēsies darbs vienatnē. Nav vēlams risināt finanšu jautājumus.

ŪDENSVĪRS Nepietiekamā pārliecība par saviem spēkiem, var radīt nevajadzīgus sarežģījumus attiecībās ar sadarbības partneriem, priekšniecību. Esi drošs, tu noteikti tiksi galā ar paredzētajiem darbiem!

ZIVIS Šodien, pavisam noteikti, nav ieteicama steiga, pievēršanās vairākiem darbiem vienlaicīgi. Labāk jutīsies, strādājot labi zināmā lauciņā. Ja tevi skar kāds bacilis, labāk pielieto homeopātiskus līdzekļus.