Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piektdienas horoskops: 10. novembris

Dienas horoskops: piektdiena

AUNS Tu ātri uzvilksies, taču tik pat ātri arī nomierināsies. Zvaigznes gan šodien neiesaka risināt nopietnas pārrunas, pievērsties finanšu plānošanai. Labāk paveic ikdienišķus pienākumus un dodies mājup.

VĒRSIS Pieaugs garīgā aktivitāte. Piemērota diena ar zinātni, pedagoģiju saistītajiem Vēršiem. Arī pārējiem diena solās būt veiksmīga, jo sevišķi mīlas jomā. Vienīgi esi apdomīgāks ar grādīgo dzērienu lietošanu.

DVĪŅI Tev šī var izrādīties piedzīvojumiem piesātināta diena, kura sniegs daudz vērtīgu atziņu. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam jaunu partneru izvēlē, neuzticies tiem, kas tev sola zelta kalnus.

VĒZIS Ilgosies pēc kāda, kurš patiesi spētu izprast tavu smalko būtību. Nemeklē dvēseles radinieku kolēģu vidū, nejauc darbu ar privātajām būšanām. Nav izslēgts, tev pašam var tikt prasīts padoms, morāls atbalsts.

LAUVA Zvaigznes iesaka tik skaidrībā par saviem izdevumiem un ienākumiem. Iespējams, ka tavi tēriņi sāk kļūt pārlieku vērienīgi. Esi apzinīgāks, centies atteikties no lietām, kuras patiesi var pagaidīt.

JAUNAVA Šodien kolēģiem no tevis būs daudz ko pamācīties. Nav izslēgs, tu būsi tik ļoti aizrāvies ar saviem ikdienas pienākumiem, ka aizmirsīsi par pusdienām, kas gan nebūt nenāks par labu kuņģim.

SVARI Kāds gados jaunāks kolēģis negaidīti var sākt pievērst tev pastiprinātu uzmanību. Iespējams, viņš tevī būs saskatījis pievilcīgu, aizraujošu personību, ar kuru labprāt aizietu pavakariņot.

SKORPIONS Nav ieteicams nevienu darbu atlikt uz vēlāku! Šis brīdis no tevis prasīs mobilitāti, acumirklīgu spēju pielāgoties apstākļiem. Būtu labi darījumus ar nekustamo īpašumu atlikt uz citu dienu.

STRĒLNIEKS Necenties kļūt par šķīrējtiesnesi strīdus situācijās, labāk pasēdi maliņā un pavēro notiekošo ar neitrālu skatu! Laulātais tev var sagatavot patīkamu izklaides pasākumu šim vakaram.

MEŽĀZIS Iespējams, jau ierodoties darbā, sāksi izjust ilgas pēc mājiniekiem. Pēcpusdienā meklēsi jebkuru ieganstu, lai ātrāk tiktu prom no darba, baudītu tuvinieku sabiedrību. Vakars piederēs tev un mīļotajam.

ŪDENSVĪRS Liekot lietā šarmu, komplimentus, tu spēsi lieliski sastrādāties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Lietišķas tikšanās rezultātā, vari noslēgt patiesi vērienīgu darījumu, kurš izcels tevi sāncenšu vidū.

ZIVIS Rīta pusē būs tik daudz, ka tu riskē izsmelt savas spēka rezerves. Pēcpusdiena solās būt patīkamāka. Nav izslēgta romantiska iepazīšanās vai negaidīta atkalredzēšanās. Labi sapratīsies ar gados jaunākajiem.