Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sestdienas horoskops: 11. novembris

Dienas horoskops: sestdiena

AUNS Kāds no apkārtējiem var mēģināt izrādīt savu dzēlīgo un izaicinošo dabu, taču tu ātri vien viņu noliksi pie vietas. Attiecībās ar pretējo dzimumu būsi ļoti koķetīgs, romantisks.

VĒRSIS Pamazām varēsi atiet no ikdienas steigas, darbiem un mierīgi atvilkt elpu. Piemērota diena, lai pabūtu vienatnē. Varbūt pat nekur ārpus mājas nedoties. Var taču pasēdēt dīvānā, iemalkojot glāzi laba vīna.

DVĪŅI Iespējams, tu «iekritīsi» lielākos izdevumos, taču būsi gandarīts ar pirkumu, ar to sagādāsi sev neizsakāmi daudz prieka. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs, tai pašā laikā, nedaudz distancēts.

VĒZIS Tavi šodienas pūliņi būs vērsti praktisku mērķu īstenošanai. Vēlēsies, lai arī otrā pusīte ir noskaņota līdzīgi, taču šajā ziņā cerības būs visai mazas. Visticamāk partneris vēlēsies baudīt dzīvi ar plašu krūti.

LAUVA Esi aktīvāks, neļauj slinkumam sevi uzveikt. Ja vien saņemsies un aiziesi uz sporta zāli, tur redzēti uztrenētie augumi, liks arī pašam mobilizēties, sasniegt jūtamākus rezultātus, ar kuriem pēc tam padižoties.

JAUNAVA Līdzcilvēkiem nebūs viegli saprast tevi, jo izvēlēsies ieturēt noslēgtu pozīciju. Ja vien tiešām spēj tikt ar savām problēmām galā, droši dari tā, bet citādi zvaigznes viennozīmīgi iesaka padalīties ar savu sāpi.

SVARI Nelidinies pa mākoņiem, tev šobrīd, tā teikt, arī uz zemes ir gana daudz darāmā. Iespējami sarežģījumi attiecībās ar gados vecākiem ģimenes locekļiem. Veikalu apmeklējumu labāk atliec uz rītdienu!

SKORPIONS To vai baudīsi patīkamu atpūtu vai arī risināsi paša radītas problēmas, būs tiešā veidā atkarīgs no tavas spējas ieturēt mērenību it visā. Ir vērts ieklausīties dzīves pieredzes bagātāku personu teiktajā!

STRĒLNIEKS Kāds draugs var lūgt tev izpalīdzēt. Iespējams, saistībā ar pārvākšanos uz jaunu dzīves vietu vai kādas lielākas mantas pārvešanu. It kā vienmuļais pasākums var izvērsties interesantā piedzīvojumā.

MEŽĀZIS Varbūt centīsies pārsteigt mīļoto. Kā piemērotāko variantu, vari uzskatīt kopīgu došanos uz lielveikalu, kur izvēlēties lietu, kas radītu patiesu prieku laulātā drauga sejā. Arī pats labprāt ko iegādāsies.

ŪDENSVĪRS Tava oma, kā arī attieksme pret apkārtējiem būs ļoti mainīga. Patiks, ja laulātais draugs izrāda uzmanību, tai pašā laikā, dod pietiekami daudz brīvības. Centies arī tu izdabāt otrās pusītes vēlmēm.

ZIVIS Būs grūti izšķirties par labu kādam lēmumam. Saprāts teiks vienu, emocijas pilnīgi ko citu. Tavs uzdevums, spēt izraudzīties zelta vidusceļu un neieslīkt pārdomās par nenozīmīgiem dzīves sīkumiem.