Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Patēvs gadiem izmantojis bērnu: tiesas priekšā stājas aizstāvis

Ar tiesu debatēm Jēkabpils rajona tiesa slēgtā sēdē šodien turpinās skatīt krimināllietu par gadiem ilgušu seksuālu vardarbību pret bērnu, aģentūra LETA noskaidroja Jēkabpils rajona tiesā.

Šodien tiesu debatēs uzstāsies aizstāvis. Tā kā lieta tiek skatīta slēgtā sēdē, prokurora pieprasīto sodu apsūdzētajam tiesā neatklāj.

Jau vēstīts, ka prokuratūra Jēkabpils rajona tiesai ir nodevusi krimināllietu par gadiem ilgušu seksuālu vardarbību pret bērnu.

Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina aģentūru LETA informēja, ka saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai patēvs izmantoja 16 gadu vecumu nesasniegušas personas bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību un draudus, kā arī ilgstoši realizēja seksuālu vardarbību pret bērnu.

Apsūdzētais noziedzīgās darbības veica laikā no 2007.gada līdz 2008.gadam un no 2010.gada jūnija līdz 2015.gada jūlijam.