Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceturtdienas horoskops: 16. novembris

Dienas horoskops: ceturtdiena

AUNS Aktīvi cīnīsies par taisnību, aizstāvēsi līdzcilvēkus, protams, neaizmirstot arī par savām interesēm. Iespējams, uzsāksi kādus profesionālās pilnveidošanās kursus vai arī, uz tādiem pieteikties.

VĒRSIS Aktuālas var kļūt mīlas lietas, bet ar nedaudz negatīvu pieskaņu. Parādoties saspringtai gaisotnei kopdzīvē, centies neļauties pēkšņiem emociju uzplūdiem, atturēties no greizsirdības izpausmēm.

DVĪŅI Būsi neatlaidīgs, mērķtiecīgs, apskaužami apķērīgs. Labāk sapratīsies ar gados jaunākajiem kolēģiem. Liksies ļoti svarīgi, lai paveiktais tiktu pienācīgi novērtēts, no augstākstāvošos puses.

VĒZIS Drošāk paļaujies uz intuīciju, it sevišķi lietās, kuras skar biznesu, jaunu sadarbības partneru piesaisti. Ja sajūti slimības pazīmes, labāk vērsies pie speciālista, jo kaite var būt nopietnāka nekā tev šķiet.

LAUVA Dažiem jau pašā rīta agrumā var rasties jaunas, daudzsološas ieceres. Būsi patiesi pārliecināts par sevi, tikai neaizmirsti, ka arī citiem var būt savs viedoklis. Atturies no asām vārdu pārmaiņām.

JAUNAVA Piemērota diena ar labdarību, sociālo sfēru, medicīnu saistītiem projektiem. Ar lielāko prieku, palīdzēsi grūtībās nonākušajiem. Dienas izskaņā esi piesardzīgāks pie auto stūres.

SVARI Ikdienišķi, rutīnas darbi tevi šodien nu nekādi nesaistīs, tu vēlēsies darboties radoši. Ne visai piemērota diena juridiskām lietām. Var gadīties asāka vārdu pārmaiņa, ar kādu no pielaulātajiem radiniekiem.

SKORPIONS Būsi savu uzdevumu augstumos! Tev netrūks spēka, lai novestu līdz galam iesāktos darbus un pārvarētu pēkšņi radušās ķibeles attiecībās ar kolēģiem, biznesa partneriem. Vakaru velti mīļotajam.

STRĒLNIEKS Cenšoties panākt savu, nekļūsti pārlieku egoistisks, cītīgāk mēģini rast kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem. Ja iespējams, atturies apmeklēt valsts iestādes, vairāk laika velti savai garīgajai izaugsmei.

MEŽĀZIS Šī tev var izrādīties ne pārāk veiksmīga diena, īpaši jau darba lietām. Nevajadzētu strādāt ar dokumentāciju, jo var ieviesties neuzmanības kļūdas, par kurām vēlāk nāksies pamatīgi lauzīt galvu.

ŪDENSVĪRS. Ja konkrēti zināsi, ko vēlies sasniegt, tas arī izdosies! Nav ieteicams pievērsties uzreiz vairākiem darbiem. Velti vairāk uzmanības sabiedriskām lietām, aktīvāk darbojies kolektīvā.

ZIVIS Būsi pamatīgi ieracies darbos. Nav izslēgts, šajā sakarā nāksies dzirdēt zināmus pārmetumus no otrās pusītes. Nepārdzīvo, gan tu pabeigsi iesāktos projektus un tad varēsi veltīt laiku mīļotajam.