Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sestdienas horoskops: 18. novembris

Dienas horoskops: sestdiena

AUNS Būsi burtiski izslāpis pēc krāšņiem iespaidiem, nespēsi pretoties citu tautu kultūru vilinājumam. Ja maciņš to ļaus, labprāt kravāsi ceļasomu un dosies pēc jauniem piedzīvojumiem.

VĒRSIS Šodien tevi savā varā būs pārņēmis slinkums, taču, būsi nopelnījis iespēju, ļaut tam vaļu. Ja pietiek enerģijas, vari droši braukt apciemot radus vai apmeklēt interesējošu kultūras pasākumu.

DVĪŅI Mācēsi saprasties ar apkārtējiem. Tavs nams var kļūt par domubiedru sanākšanas, ballēšanās vietu. Attiecībās ar pretējo dzimumu būsi īpaši draudzīgs, pretimnākošs. Iespējama negaidīta ziņa no ārzemēm.

VĒZIS Dzīvosi savā iedomu pasaulē, nevēlēsies laist klāt ikdienas negācijas. Lai pilnībā atslēgtos no ārpasaules, klausīsies relaksējošu mūziku, pievērsīsies radošām vai ezotēriskām lietām.

LAUVA Necenties vienmēr būt notikumu epicentrā, ļauj arī citam spēlēt pirmo vijoli! Nav izslēgts, mīļotā cilvēka iespaidā, nedaudz mainīsi savu nostāju pret kādu no radiniekiem, ar kuru nesen būs izcēlies strīds.

JAUNAVA Būsi ļoti apzinīgs, pašdisciplinēts, neļausi iegribām radīt robu ģimenes budžetā. Taču otrā pusīte var nebūt tik pat strikta pret sevi, kas nedaudz sarūgtinās, radīs neizpratni. Centies izvairīties no konfliktiem.

SVARI Noteikti nevēlēsies palikt mājās, bet pārāk plaša sabiedrība nebūs tavā gaumē. Labprāt sev apkārt redzēsi radošus, ar modi, mūziku saistītus cilvēkus. Attiecības ar mīļoto var parādīties nelieli strīdi, šaubas.

SKORPIONS Neslīgsti pesimismā, labāk dodies taisnā ceļā uz darbu! Šī ir atbilstoša diena, lai pastrādātu un labi nopelnītu. Kāds no tuvāko draugu loka atgādinās tev vienkāršas dzīves patiesības.

STRĒLNIEKS Tavs prāts prasīs izaicinājumus. Kāds Strēlnieks aktīvi pievērsīsies krustvārdu mīklām, cits enerģiju virzīs piezemētākā, praktiskā gultnē, veicot mājas uzkopšanas, labiekārtošanas darbus.

MEŽĀZIS Visticamāk sajutīsies noguris, noskrējies, tādējādi brīvdienu pavadīsi mājās, kopā ar ģimeni. Jo īpaši atvasīšu klātbūtne spēs priecēt, pamazām palīdzēs atgūt iztērētās enerģijas rezerves.

ŪDENSVĪRS Tev nederēs vienkārši būt cilvēkos, tu meklēsi saikni tikai ar tiem, kuriem ir līdzīga dzīves nostāja, intereses. Pilnīgi iespējams, apsvērsi domu par iesaistīšanos kādā biedrībā, asociācijā.

ZIVIS Būsi gana svīdis savā darba vietā, tāpēc šodienu labprāt ziedosi savai ģimenei. Ja laikapstākļi ļauj, dodies pie dabas, ja tas nav iespējams, sarīko mājās kulinārijas svētkus, kopīgi pagatavojot ko oriģinālu.