Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lielā Kristapa» atklāšanas ceremonijā godina animācijas klasiķus

«Lielā Kristapa» atklāšanas ceremonijā 9. novembrī balva par mūža ieguldījumu pasniegta leģendārajiem Latvijas zīmētās animācijas pamatlicējiem Rozei Stiebrai un Ansim Bērziņam. «Zelta sietiņš», «Zaķīšu pirtiņa»... tās ir tikai divas no vairākiem desmitiem animācijas darbu, ko kopā radījis šis tandēms. Aplūko foto no svinīgās ceremonijas!

Roze Stiebra turpina radoši strādāt arī šodien, top jauna pilnmetrāžas animācijas filma «Saule brauca debesīs», kas iekļauta programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei». Filmas pamatā ir latviešu tautasdziesmas, un to plānots pabeigt uz Latvijas valsts simtgades svinībām 2018. gadā.

Atgādinām, ka nacionālā kino balva «Lielais Kristaps» no 9. līdz 14. novembrim ar vērienīgu pasākumu programmu dod iespēja vienkopus redzēt labāko jauno Latvijas kino - gan balvai nominētās filmas, gan arī piecpadsmit filmu pirmizrādes.