Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Virs koku galotnēm: Krāsains rudens Ņūhempšīrā

Lai arī Latvijā krāsains rudens vairs teju nav vērojams, daudzās pasaules vietās tikai šobrīd tad vērojams pilnbriedā. Fotogrāfs Rahuls Puteins no Ņujorkas dalījies ar skaistiem attēliem, kas ar dronu uzņemti virs Ņūhempšīras štata ASV.

Gleznainas fotogrāfijas ar rudens krāsām fotogrāfs uzņēmis virs kādas automaģistrāles Ņūhempšīrā. Koku lapas no putna lidojuma šajā gada laikā iekrāsojas visdažādākajos toņos.

«Iepriekš šajā vietā esmu bijis vairākas reizes, tomēr vēl nebiju sapratis šī izliektā ceļa skaistumu līdz virs tā palaidu savu dronu. Rudens laikā tā ir īpaši skaista,» aģentūrai «Rex Features» stāsta Puteins.

Ņūhempšīrā vērojami daudz dažādu kalnu, ceļu un ezeru, kas ainavu rudens laikā dara vēl skaistāku.

«Uzņemt fotogrāfijas, izmantojot dronu, bija brīnišķīga un citādāka pieredze - ir jādomā par tik daudz dažādiem aspektiem. Priekš manis tas bija elpu aizraujoši. Tā bija pirmā reize, kad sapratu, cik skaista ir mūsu zeme, un esmu gandarīts, ka man bija iespēja to iemūžināt.»