Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidrota policijas darbiniece, kura pie stūres runāja pa telefonu

Valsts policija noskaidrojusi policijas darbinieci, kura, braucot ar trafarētu automašīnu, runāja pie stūres pa telefonu. Video bija publicēts sociālajā tīklā «Facebook».

Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte TVNET pastāstīja, ka 30. oktobrī Valsts policija saņēma norādes uz kādu videomateriālu, kurā redzams, kā Valsts policijas darbiniece vada trafareto policijas transportlīdzekli, vienlaikus runājot pa mobilo telefonu.

Par šo gadījumu uzreiz tika informēts Jūrmalas iecirkņa priekšnieks un jau tajā pašā dienā tika noskaidrota vadītājas personība, kā arī par notikušo pieņemts darbinieces paskaidrojums.

Nākamajā dienā par šo gadījumu tika informēti gan Rīgas reģiona pārvaldes Disciplināruzraudzības nodaļa, kas izvērtēs darbinieces rīcību, gan arī Satiksmes administratīvo pārkāpumu izskatīšanas birojs, kurā tiks lemts par administratīvā pārkāpuma lēmumu.

Tiklīdz lēmums tiks pieņemts, tad arī Disciplināruzraudzības nodaļa varēs pieņemt savu lēmumu attiecībā par darbinieces rīcību.