Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kādi matu sakārtojumi būs aktuāli pavasarī?

Nākamajā sezonā spilgta tendence būs arī košās matu krāsas – rozā un violetie toņi matu modē būs aktuāli, kā ietonējot tikai šķipsnas, tā veicot visu matu nokrāsošanu

«Faktiski visās skatēs uzvaras laurus plūc dabīgs matu izskats un gaidāmajā sezonā liela uzmanība tiks veltīta matu aksesuāriem - matos iepītas lentas, matu sprādzes, matu gumijas, galvas lentas, samta lentas u.c.,» Riga Fashion week redzēto komentē Katrīna Vavilova, Schwarzkopf Professional trenere Baltijas valstīs.

Matu aksesuāri

Gaidāmajā sezonā liela uzmanība jāpievērš matu aksesuāriem. Līdz ar pirmajiem ziediem pavasarī savu aktualitāti atgūs jau 2000.gadu sākumā popularitāti ieguvusī tendence - matu sprādzes, matu gumijas un lentas, dažādos izpildījumos. Atliek vien izvēlēties savam stilam piemērotāko, vai tieši pretēji - uzdrīkstēties un eksperimentēt!

Zemā zirgaste

Sarežģīti matu sakārtojumi modi nediktē jau pēdējās sezonas un arī gaidāmajā sezonā nebūs aktuāls nekas sarežģīts. 2018.gada pavasara/vasaras sezonā ļoti populāra būs zemā zirgaste, ko modes dizaineri iesaka paspilgtināt ar dažādiem matu aksesuāriem, piemēram, zirgastei apkārt apvītām lentām, vai galvā uzliktu cepuri.

Mitru matu efekts

Savu uzvaras gājienu turpinās jau šajā sezonā aktualitāti ieguvušais mitro matu efekts! Arī gaidāmajā sezonā viena no spilgtākajām matu sakārtojumu tendencēm būs mitru matu efekts - brīvi izlaisti mati, kas saķemmēti uz aizmuguri vai copē saņemti mati, galvenais, lai matu struktūra liecina par mitru efektu! Uz modes skatuves varam vērot īpašu pieeju, kā izcelt pāris matu šķipsnas, kas arī ir ieguvušas mitru matu izskatu, un vijas pāri sejai. Ja vien šī tendence ir piemērota jūsu gaumei, tad nekautrējieties, bet izmantojiet iespēju to izmēģināt!

Viegli viļņaini mati

Gari vai vidēji gari mati, kas veidoti apjomīgos, bohēmiskos viļņos. No retro stila viļņainiem matiem, līdz vieglam pludmales matu sakārtojumam.

Pixie stils

Līdzīgi kā šī brīža šovbiznesa zvaigznes - modele Kara Deleviņja un dziedātāja Keitija Perija, arī modes skatēs varam vērot pixie stila matu griezumus, kas savu aktualitāti noturēs vēl pavasara un vasaras sezonā! Pixie stils būs aktuāls unikālos toņos un rotāts ar ekscentriskiem matu aksesuāriem.