Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nākamgad «Erotā» uzstāsies Somijas seksīgākā sieviete - striptīzdejotāja

Straujiem soļiem tuvojas festivāls «Erots», kurā nākamā gada februārī uz skatuves kāps Somijas seksīgākā sieviete - striptīzdejotāja Irina Tundra. Iepazīsties ar valšķīgo daiļavu!

Brokastīs sviestmaize ar sieru

Striptīzdejotājas Irinas Tundras diena sākas ar vēlām brokastīm plkst. 11.00, kas ir neatņemama rīta sastāvdaļa. Seksīgā auguma īpašniece neietur nekādas striktas diētas. Brokastīs viņa notiesā lielo sviestmaizi ar sieru un, protams, izbauda rīta kafiju. Taču ceļojot zvaigzne labprāt izmēģina vietējo ēdienkarti, nesmādējot arī sātīgāku ēdienu.

Kosmētikas fetišs

Dienas turpinājumā seko pucēšanās, kas parasti aizņem vismaz divas stundas! Solārijs, manikīrs, friziera apmeklējums un meikaps. Kā jau īstai zvaigznei, ar meikapu viņai ir īpašas attiecības. «Esmu apsēsta ar kosmētiku! Taču pēdējā laikā ļoti cenšos sevi ierobežot un nepirkt neko lieku, kamēr neesmu izlietojusi iepriekšējo. Piemēram, izrādās, ar esošajiem sejas krēmu krājumiem varu iztikt veselus četrus gadus!»

Visseksīgākā somiete

Irina savu ikdienu pielīdzina rokzvaigznes dienas gaitām – neskaitāmas tikšanās, intervijas un reklāmas pasākumi. Piemēram, nesen viņa tika uzaicināta uz Somijas radio «Finest FM» sniegt interviju par nupat saņemto seksīgākās Somijas sievietes titulu. Jautāta, vai viņa tagad saņem lielāku uzmanību, Irina atbild noliedzoši: «Ikdienā necenšos pievērst papildu uzmanību un ģērbjos vienkārši. Taču dažkārt cilvēki uz ielas mani pazīst un piesardzīgi jautā, vai gadījumā neesmu dejotāja.» Šķiet, somiem raksturīgā atturība festivāla «Erots 2018» zvaigznei ikdienā iet pie sirds, ko nevarētu teikt par brīdi, kad viņa kāpj uz skatuves.

Rokmūzikas fane

Intervijām nereti seko arī filmēšanās. Seksīgā somiete ir roka fane, un viņas tvirtā auguma aprises var redzēt neskaitāmos rokmūzikas video. Filmēšanās ir smags darbs – atkarībā no lomas tā var ilgt 10 līdz 12 stundas, taču, kā uzsver Irina, «tā sagādā lielu jautrību un iespēju iepazīt interesantus un radošus cilvēkus». Striptīzdejotājas sapnis ir filmēties kādā no viņas elku – «Foo Fighters», «Volbeat», «Green Day», «Papa Roach», «Rammstein» – videoklipiem.

Enerģiskais zaķis

Kā striptīzdejotāja uztur sevi labā formā, piekopjot tik aktīvu dzīvesstilu? Viņa smejoties saka, ka veselīgs, mājās gatavots ēdiens un daudz miega noturot viņu pie veselā saprāta un ideālas formas. Bet pavisam aktīvās dienās Irina nesmādē arī enerģijas dzērienus, turklāt vienu viņa nosaukusi savā vārdā. Starp citu, garšo lieliski un izskatās arī, jo bundžiņu rotā viņas sievišķīgās aprises. Enerģijas viņai noteikti pietiek – ikdienā dejotāja neiebilst izmantot sabiedrisko transportu: «Neciešu, ka cilvēki pat desmit minūšu gājiena vietā izvēlas braukt ar auto.»

Vakarā viss tikai sākas!

Klāt vakars, un laiks striptīza mēģinājumam un šovam! Somietei patīk izspēlēt dažādas lomas un iesaistīt tajās arī apkārtējos. Viņas šovā liela nozīme ir muzikālajam pavadījumam, kuram jābūt melodiskam, ātra tempa un ar nelielu rokenrola pieskaņu, taču ne pārāk erotiskam vai jutekliskam. «Mans darbs primāri ir izklaidēt, nevis uzbudināt,» uzsver zvaigzne. Viņas visu laiku mīļākā skatuves dziesma ir «Volbeat» «Lola Montez», kas stāsta par striptīzdejotājas mīlestību. striptīzdejotājas mīlasstāsts. Taču uz festivāla «Erots 2018» skatuves varēsim redzēt viņu izdejojam Lēdijas Gāgas seksīgo «John Wayne» un ekspresīvo «Nothing On (But The Radio)». Starp citu, Somijas seksīgākās sievietes diena beidzas ap diviem vai trijiem naktī.