Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Studentes līķi meža biezoknī Mangaļsalā atradis viņas tēvs

Augstskolas «Turība» studentes - deviņpadsmit gadus vecās Sintijas Bāliņas - mirstīgās atliekas svētdien atrada viņas tēvs meža biezoknī Mangaļsalā, 150 metru attālumā no tuvākā ceļa.

Kā vēsta LNT raidījums «Degpunktā», jaunietes līķis atrasts salīdzinoši tālu no vietas, kur iepriekšējā dienā tika atrasta viņas somiņa.

Jaunietes soma Mangaļsalas mežā tika atrasta jau sestdien, taču šajā dienā glābēji, no pulksten 19 līdz 23 pārmeklējot diezgan lielu platību, meiteni neatrada.

Policija jau iepriekš ziņoja, ka ārējas vardarbības pazīmes uz meitenes līķa netika konstatētas. Pēc neoficiālas informācijas pastāv aizdomas, ka jauniete izdarījusi pašnāvību, pārdozējot medikamentus vai, esot bezpalīdzīgā stāvoklī, nosalusi.

Saistībā ar notikušo Valsts policija sākusi kriminālprocesu. 

Biedrība «Bezvests.lv» sociālajā tīklā «Facebook» rakstīja, ka studente pazuda 23.novembrī ceļā no mājām Vecmīlgrāvī uz augstskolu «Turība». 

Meklēšanā piedalījās arī pazudušas jaunietes radinieki, draugi un paziņas, tika iesaistīti kinologi.

Pašlaik notiek izmeklēšana un policija pārbauda dažādas notikušā versijas. Tāpat tiek gaidīts ekspertīzes atzinums, lai noteiktu jaunietes nāves cēloni.

Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek atklāta.