Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Caur ērkšķiem uz...» dalībnieces metas pirtiņā pusplikas

Jau šovakar pie «STV Pirmā!» skatītājiem nonāks jaunākā sociālā TV šova «Caur ērkšķiem uz…» epizode, kurā, kā ierasts, dāmām būs sarūpēti dažādi uzdevumi un piedzīvojumi. Meitenes ne tikai baudīs gongu terapiju un spēlēs hokeju, bet arī ļausies relaksējošam pirts rituālam, kas izvērtīsies patiešām jestrā piedzīvojumā.

Meitenes pirtī viena otru «vilks uz zoba» par krūšu izmēriem un salīdzinās, kuras dabas dotie apaļumi ir skaistāki, kā arī cita citai pārmetīs pārlieku biežu necenzētu vārdu lietošanu.

Sintija gan pirts priekus atteiksies baudīt, jo viņai kā ticīgajai nav pieņemami pagāniskie rituāli un sasveicināšanās ar pirts «gariņu», uz ko mudinās pirtniece.

Dāmu izdarībās nepiedalīsies arī Linda un Deivija, taču tās šova dalībnieces, kuras tomēr ļausies izkarsēties, Alla solīsies «nopērt tā, it kā nebūtu rītdienas,» bet Krista neslēps mulsumu par to, ka pirmo reizi atrodas pirtī, kurā ir tik daudz kailu krūšu.

Kura no dalībniecēm šonedēļ dosies mājās, bet kura – saņems uzslavas par centību ceļā uz pārmaiņām?