Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šārona Osborna savos 65 izskatās perfekti! Atklāj 3 viņas diētas noslēpumus

Šogad šarmantajai rakstniecei, TV dīvai Šāronai Ozbornai apritēja 65 gadi, ko viņa nosvinēja rudenī, oktobra sākumā. Lai gan aiz muguras viņai ir ne viens vien pārdzīvojums saistībā ar savu mūža mīlestību, dumpinieku, mūziķi Oziju Ozbornu un pārciesto vēzi, viņa savu sievišķību un skaistumu ir pratusi saglabāt pat šodien. Kādi ir viņas skaistuma noslēpumi?

Šārona arī padalās ar saviem trīs zelta padomiem, kas noderējuši, kad viņa izlēmusi ieturēt kādu diētu:

1. Diēta ir jāizvēlas tāda, kāda ir piemērota tavai ikdienai un sociālajai dzīvei

«Nekas sliktāks nevar būt, kā doties ar draugiem kaut kur ārpus mājas un tekoši atkārtot - ak, es to nevaru ēst, jo man ir diēta...» savās pārdomās dalās Šārona. «Tāpat fakts, ka paziņojat, ka tagad sākat ieturēt diētu jūs iedzīs stresā, jo jutīsieties atbildīgi pret šo pusi pasaules, kura jau nākamā dienā sagaida jūs ar nomestu svaru!» Šārona šajā gadījumā iesaka atrast restorānu, kur vari mierīgi ieturēt maltīti kopā ar savējiem mīļajiem un nedomāt par to, ka tu nevari nekā no piedāvātā ēst. 

2. Veselīgie našķi

«Man nereti ir situācijas, kad ceļos no galda un domāju - kas ir manā ledusskapī,» smejas Šārona.«Tāpēc svarīgi ir atrast savus našķus, kas ir diētiski, veselīgi un tev garšo!»

3. Nekoncentrēties uz parametriem, bet gan uz savu ikdienu

«Nesāc dienu ar domu, vai es ielīdīšu M vai tomēr L izmērs būs jāvelk. Neturi skapī drēbes, kuras tev spiež un atgādina, ka esi iedzīvojusies liekajā svarā. Tas dzen stresā. Nekļūsti par vergu kaut kādiem standartiem un parametriem,» iesaka Šārona Osborna. «Drīzāk koncentrējies uz savu ikdienu - ko ēd, cik laika pavadi fiziskās aktivitātēs, kāda ir tava pašsajūta un možums... Tad arī svara zudums notiks pats no sevis!»