Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Īrijas patērētājiem decembris sācies ar sliktām ziņām

Īrijā decembra sākums tūkstošiem mājsaimniecību saistīts ar finansiāli nelabvēlīgām ziņām, jo virknei pakalpojumu pieaugušas cenas, ziņo portāls «Baltic-Ireland.ie», atsaucoties uz «Independent.ie».

Šajā mēnesī cenas tiek paceltas ne vien sabiedriskā transporta biļetēm, bet tās paaugstina arī interneta un televīzijas pakalpojumu sniedzēji «Sky» un «Vodafone», kā arī četras enerģētikas piegādes kompānijas «Energia», «Flogas», «PrePayPower» un «Pinergy».

Cenu pieaugums radīs papildus spiedienu uz mājsaimniecību budžetiem, īpaši Ziemassvētku laikā.

Pieaugums nozīmē, ka mājsaimniecība, kas saņem gāzi no «Flogas», elektroenerģiju no «Pinergy», televīzijas pakalpojumus no «Sky» un fiksēto telefonu no «Vodafone», tiks pakļauta četriem cenu kāpumiem vienā dienā un tās rēķini pieaugs par 250 eiro gadā.

«Vodafone Ireland» paaugstina cenas daļai tālruņu un interneta pakalpojumu pakešu, kas ieviestas pirms ilgāka laika – «Simply Talk» cena pieaug no 30 eiro mēnesī uz 40 eiro, bet «Simply Broadband» cena palielinās par 7 eiro mēnesī.