Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ZinZINOO video: Izzini mākslas daudzveidību un eksperimentē kopā ar ZinZINOO

TVNET sadarbībā ar LMT aicina noskatīties izklaidējoši izglītojošu raidījumu ZinZINOO zinātkāriem bērniem un jauniešiem. Jaunākā ZinZINOO raidījuma tēma ir māksla un šoreiz praktiskajā eksperimentā skatītāji varēs apgūt īpašu mākslas darbu radīšanas tehniku.

Māksla ir tikpat sena kā cilvēce. Raidījuma vadītājs Marģers trīs minūšu laikā centīsies sniegt īsu ieskatu mākslas vēsturē gadsimtu gaitā, līdz pat mūsdienu modernajai mākslai.

Arī ZinZINOO eksperiments šoreiz saistīts ar mākslu – Marģers skatītājiem iemācīs īpašu gleznošanas tehniku, izmantojot piena mikstūru un krāsas. Bet ZinZINOO mazie eksperti gleznos paši, atdarinot vienu no pasaules slavenākajiem mākslas darbiem.

Raidījumu ZinZINOO veido Zinātkāres centra ZINOO speciālisti. Zinātkāros prātus pirmajā ZinZINOO sezonā izaicinās 25 raidījumi, ik nedēļu piedāvājot divas atklājumiem bagātas sērijas ar iespaidīgiem zinātniskiem eksperimentiem, smieklīgiem jokiem un pavisam nopietnām sarunām par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē.

Raidījumu atbalsta tehnoloģiju uzņēmums Accenture un augstskola RISEBA. Skaties ZinZINOO arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un http://straume.lmt.lv/zinzinoo. Zinātkārie prāti aicināti iesaistīties ZinZINOO Twiter diskusijās, lietojot tēmturi #Zinoo.