Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Jumava» izdod satīriķa Aleksandra Cipkina grāmatu

Apgāds «Jumava» izdevis Aleksandra Cipkina (Александр Цыпкин) satīriskas komēdijas un pamācības dzīvē grāmatā «Nepielūdzamas sievietes un citi stāsti».

Huligāniska satīra no harizmātiskā Sanktpēterburgas PR un žurnālista Aleksandra Cipkina ar pelnīti augstiem panākumiem un popularitāti gan internetā, gan citos plašsaziņas līdzekļos.

Grāmatā lasāmas satīriskas komēdijas un pamācības dzīvei, kas būtībā liks smieties, iespējams, nepiedienīgi skaļi, vienu reizi raudāt, bet vissvarīgāk - tā atgriezīs apetīti uz dzīvi un varbūt mīlestību pret cilvēkiem. Smalkā humora stāstos piedzīvojumi ir gana dīvaini un negaidīti, bet paradoksāli autentiski, kas balstīti uz patiesiem notikumiem un stāstiem, ar ko autors saskāries savā dzīvē. Viņš spēj pamanīt smieklīgo cilvēkos un, ja nepieciešams, pasmieties pats par sevi. Abi ir vienlīdz vērtīgi, kas izklaidēs ikvienu grāmatas lasītāju.

tsypkin.com