Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

No arhīva. «Rampas ugunis» ar Valdi Liepiņu

No TVNET un Riga24 arhīviem piedāvājam noskatīties sarunu ar režisoru un aktieri Valdi Liepiņu, kurš, kā ziņots, pirmdien devies mūžībā. Aktieris stāsta par laiku, ko pavadīji Siguldā, kopjot slimo tēvu, laiku teātrī, veselības problēmām un jauno iestudējumu «Tobāgo!».

Liepiņš strādāja Dailes teātrī no 1990./91. līdz 2014. gadam, režisējis tādus uzvedumus kā Raimonda Paula un Māras Zālītes muzikālo izrādi «Meža gulbji», Māras Zālītes un Ulda Marhileviča dziesmuspēli «Tobāgo!», Raimonda Paula un Guntara Rača muzikālo izrādi «Leģenda par zaļo jumpravu», kā arī pazīstamu personību jubilejas sarīkojumus.