Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Martai Grigalei ar vīru bijis dienesta romāns

Radio personība un dziedātāja Marta Grigale (Līne) kanāla STV sarunu raidījumā «Starp mums runājot» atklājusi, kā iepazinusies ar vīru. Izrādās, pārim bijis dienesta romāns!

Marta ar vīru Kasparu Grigali iepazinusies Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes mūzikla «Meierovics» laikā. Kā zināms, Kaspars ir Latvijā pieprasīts bundzinieks. 

«Tā dzirkstele bija diezgan spēcīga. Pēc pirmizrādes operā abi sapratām, ka patīkam viens otram,» sarunu šova laikā atklāja Marta. 

Marta un Kaspars gredzenus mija 2015. gadā. Kāzu ceremonija norisinājās Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā Vecrīgā, bet svinības notika mūzikas namā «Daile». 

Pāris ir vecāki meitai Grētai, kura pasaulē nāca pērnā gada vasarā.