Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

«Olainfarm» valdes loceklis Salvis Lapiņš pārdevis 3200 kompānijas akciju

Farmācijas uzņēmuma «Olainfarm» valdes loceklis Salvis Lapiņš vairākos darījumos decembra sākumā pārdevis 3200 kompānijas akciju, kas veido 0,02% no kopējā kompānijas akciju skaita, liecina paziņojums biržai «Nasdaq Riga».

Paziņojumā teikts, ka Lapiņš kopumā 12 darījumos biržā «Nasdaq Riga» pārdevis 3200 akciju par cenu no 9,7 eiro līdz 9,74 eiro.

Pēc kompānijas publiskotās informācijas, 2017.gada 30.septembrī Lapiņam piederēja 25 916 «Olainfarm» akcijas.

«Olainfarm» kapitālu veido 14 085 078 akcijas 1,4 eiro nominālvērtībā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Lapiņš no 2018.gada 12.janvāra atstās «Olainfarm» valdes locekļa amatu.

Pēc Uzņēmumu reģistrā pieejamā informācija, Lapiņš «Olainfarm» valdē strādā kopš 1998.gada. Iepriekš uzņēmumā viņš ieņēma finanšu direktora amatu. Pašlaik «Olainfarm» viņš ieņem Investīciju un komunikācijas departamenta direktora amatu.

«Olainfarm» nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. Kompānijas lielākais īpašnieks tiešā un netiešā ceļā ir Valērijs Maligins. «Olainfarm» akcijas kotē «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.