Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pabeigti Phjončhanas olimpisko spēļu sportistu ciemati

Pabeigti 2018.gada Phjončhanas olimpisko spēļu un Paraolimpiādes sportistu ciemati, piektdien paziņoja vietējā organizācijas komiteja POCOG.

2018.gada Ziemas olimpisko un paraolimpisko spēļu Phjončhanas organizācijas komitejas jeb POCOG prezidents Hīboms Lī un Dienvidkorejas sporta ministrs Jons Do, kā arī citi organizatoru puses pārstāvji piektdien piedalījās svinīgajā lentītes pārgriešanas ceremonijā.

Olimpisko spēļu ciematā Phjončhanā ir 600 dzīvojamās platības, kas izvietotas astoņās 15 stāvu ēkās un gatavas uzņemt 3894 olimpisko spēļu sportistus un amatpersonas. Tāpat šajā ciematā paredzēts dzīvot 2268 paraolimpisko spēļu sportistiem un amatpersonām, kuri uz savām sacensībām ieradīsies martā.

Tikmēr 60 kilometru attālajā kalnu sacensību ciematā Kanninā ir 922 dzīvojamās platības, kas izvietotas deviņās 25 stāvu ēkās. Šeit paredzēts dzīvot 2900 olimpisko spēļu dalībniekiem.

«Pēc vairāku gadu smaga darba ir pabeigti Phjočhanas olimpisko spēļu ciemati, kuri sportistiem un pārējiem dalībniekiem kalpos kā atpūtas un satikšanās vieta, lai veidotu kopīgas atmiņas un draudzību uz mūžu,» teica Lī.

Abu ciematu dzīvojamās platības pēc olimpiskajām spēlēm paredzēts pārdot.

2018.gada Phjončhanas olimpiskās spēles norisināsies no 9. līdz 25. februārim, sportistiem sadalot 102 medaļu komplektus 15 dažādos sporta veidos.