Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Doma baznīcā notiks Gaismas dievkalpojums

Foto: Renāte Briede/LETA

 «Valodu mācību centrs» aicina šodien plkst.18 piedalīties Gaismas dievkalpojumā Doma baznīcā un kopīgi aizlūgt par izglītību Latvijā, Gaismas tīklu, Nacionālo bibliotēku un skolotājiem, informēja izglītības iestādes pārstāve Madara Ozere.

«Valodu mācību centrs» katru gadu adventes laikā, tuvojoties Ziemassvētkiem, aicina visus uz šādu Gaismas dievkalpojumu.

«Tā ir Gaismas svinēšana kopā ar tiem, kam gara gaisma nesama mūsu zemē. Ļausimies domām par labo, gaišo, par to, kas mūs spēcina un dara stiprus. Mēs lūdzam par tiem, kas mācās, kas attīstās. Kas paši mainās, var mainīt valsti, sabiedrību, pasauli,» sacīja Ozere.

Lūgšanas un Psalmus lasīs Latvijas Institūta direktore Karina Pētersone, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks, Nīderlandes vēstnieks Hendriks Gerits Kornelis van den Dols un citi.

Gaismas dievkalpojumu muzikāli bagātinās Latvijas Zvērinātu advokātu koris Kristiānas un Pētera Vaickovsku vadībā, ērģelniece Larisa Bulava un soliste Iveta Ivansone.

Šis īpašais Gaismas dievkalpojums notiks jau četrpadsmito gadu.

0 Komentāri