Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nīderlandiešu miljonārs pabeidzis būvēt Noasa šķirsta kopiju

Nīderlandiešu miljonārs vēris pilna izmēra Noasa šķirsta kopijas durvis apmeklētājiem, vēsta ziņu portāls «Orange News».Johans Heiberss četrus gadus būvēja šķirstu gadījumam, ja viņa dzimto pilsētu pārņemtu tikpat milzīgi plūdi kā Bībelē aprakstītie.

Vīrietis izmantoja Bībelē minētos mērus, lai uzbūvētu 137 metrus garo un 21 metru plato laivu. Tajā ierīkots Bībeles muzejs, kurā atrodamas arī pilna izmēra plastmasas dzīvnieku figūras.

«Mēs vēlējāmies uzbūvēt ko tādu, kas varētu saprotamā veidā paskaidrot Bībelē teikto,» paskaidroja Heiberss. «Šķirsts veidots no zviedru priedes, jo tā mums šķita vistuvākā «sveķu kokam», ko Dievs pavēlēja izmantot Noasam. Plastmasas dzīvnieki nāk no Filipīnām.»

Uzsākt šķirsta būvniecību Heibersu pamudināja 1992.gadā redzēts sapnis, kurā viņa dzimto Holandi bija pārpludinājusi Ziemeļjūra.

«Nākamajā dienā es nopirku grāmatu par Noasa šķirstu,» teica 52 gadus vecais vīrietis. «Tovakar sēdēju uz dīvāna ar saviem bērniem un nospriedu, ka uzbūvēšu tādu pašu.»

Heiberss vēlējās šķirstā ierasties Londonas olimpiskajās spēlēs, taču Nīderlandes valdība izteica bažas par kuģotāja veselību un drošību.

0 Komentāri