Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dabas muzejā notiks dabas vakars «Putnu gredzenošana»

Foto: Lita Krone/LETA

Šovakar plkst.18 Latvijas Dabas muzejā norisināsies dabas vakars «Putnu gredzenošana», aģentūru LETA informēja muzeja Komunikācijas nodaļas darbiniece Linda Rožkalne.

Pasākumā būs iespējams uzzināt visu par putnu gredzenošanu Latvijā - tās pirmsākumiem, attīstību un nākotnes perspektīvām.

Dabas muzeja ornitologs Dmitrijs Boiko un Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta Latvijas gredzenošanas centra vadītājs Juris Kazubiernis stāstīs, kāpēc putni tiek gredzenoti, kā tas sācies, kad un kā tika sākta putnu gredzenošana pasaulē un kā tā attīstījusies Latvijā, kādas iezīmēšanas metodes tiek izmantotas, pētot dažādu sugu putnus.

Dabas vakara apmeklētāji uzzinās par aktualitātēm putnu izpētē un gredzenošanā, kā arī to, kas Latvijā gredzeno putnus un kur tas tiek veikts. Speciālisti sniegs ieskatu gredzenošanas rezultātos un dalīsies interesantākajos gadījumos par atrastajiem gredzenotajiem putniem.

0 Komentāri