Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Spānijas tiesa attaisnojusi pianisti, kuras spēlēšana traucēja kaimiņienei

Foto: <a target="_blank" href="http://www.flickr.com/people/redheat/">_redheat</a>, <a target="_blank" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/">CC BY-NC 2.0</a>

Spānijas tiesa otrdien attaisnoja pianisti, kurai draudēja cietumsods par kaimiņienes traucēšanu ar klavierspēli, vēsta vietējie mediji.

28 gadus vecās Laijas Martinas kādreizējā kaimiņiene Sonja Bosoma apgalvoja, ka jaunā mūziķe esot vingrinājusies klavierspēlē astoņas stundas dienā un piecas dienas nedēļā. Tas noticis no 2003. līdz 2007.gadam un esot traucējis kaimiņienei gulēt, un izraisījis nopietnu satraukumu.

Žironas pilsētas prokuratūra gribēja panākt cietumsodu gan Martinai, gan arī viņas vecākiem. Maksimālais sods, ko katram no viņiem varētu piespriest, ir sešu gadu cietumsods par trokšņošanu un vēl pusotra gada - par psiholoģiska kaitējuma nodarīšanu.

Taču Martina un viņas vecāki, kuri tika uzskatīti par līdzzinātājiem, attaisnoti, otrdien ziņoja Katalonijas reģiona sabiedriskā televīzija.

Tiesnesis uzsvēra, ka ģimene esot centusies nodrošināt skaņas izolāciju istabā, kurā Martina vingrinājās klavierspēlē.

Tikmēr Martina pauda sašutumu, ka lieta vispār nonākusi līdz tiesai.

0 Komentāri