Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Neviens nepērk pasaules «garlaicīgāko» kalendāru

Foto: <a target="_blank" href="http://www.flickr.com/people/summonedbyfells/">summonedbyfells</a>, <a target="_blank" href="http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">CC BY-SA 2.0</a>

Kopš septembra nav nopirkts neviens pats eksemplārs «visgarlaicīgākajam» kalendāram ar Velsas sarkanajām telefona būdiņām.

Izdevējs Kevins Beresfords paša izlaisto kalendāru dēvē par «vecmodīgu, nepievilcīgu un garlaicīgu».

61 gadu vecais Beresfords ir autors 2012.gada satiksmes apļu kalendāram, kas neparastā kārtā kļuva ļoti populārs. Cenšoties atkārtot iepriekšējos panākumus, viņš izdeva telefonu būdiņu kalendāru.

Taču kopš septembra, kad kalendārs nonāca pārdošanā, nav pārdots neviens eksemplārs.

Tajā atrodamas koši sarkano būdiņu fotogrāfijas no dažādām Velsas pilsētām un ciemiem.

«Jāatzīst, ka garlaicīgumā aizgājām par tālu,» teica Beresfords. «Bet vai gan mums visiem jau nav apnicis Deivids Bekhems, ugunsdzēsēji ar perfektām vēdera presēm, «Lady Gaga», «One Direction» un Klifs Ričards?»

«Esam izdevuši tik garlaicīgu, vecmodīgu, neizteiksmīgu un aprobežotu kalendāru, ka pat vispatriotiskākais velsietis to negrib pirkt. Īsāk sakot, mēs neesam pārdevuši nevienu pašu eksemplāru, un ir jau novembra vidus,» atzina izdevējs.

0 Komentāri