Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Līgo nakts Zaķumuižas Sapņu līcī

Foto: «Apollo»

2010. gada 23.jūnijā Ropažu Kultūras un izglītības centrs aicina tevi Līgo nakti pavadīt Sapņu līcī (Ropažu novads, Zaķumuiža), lai piedzīvotu Līgo nakts burvību, kopā dziedot, dejojot un līksmojot.

Lielāko pasākumu saraksts

Līgo vakarā jau no plkst. 20:00 Jāņus tēvs un Jāņu māte gaidīs ciemiņus Sapņu līcī un cienās ar alu un sieru, bet 20:30 skaistākās Jāņu dziesmas klausīsimies un dziedāsim kopā ar Ligitu Šreiberi un folkloras kopu «Oglīte», un lūkosim, kādas dejas mācīs dejot tautas deju ansambļi «Cielava», «Garauši», «Zaķubērni», «Annele» un «Pūpolītis».

Ap pusnakti acis priecēs īpašās Jāņu nakts uguns aizdedzināšana un līksmošana līdz pat rīta gaismai. Līgo naktī izmigt neļaus, bet līdz saullēktam ar tevi kopā būs grupa «Ornaments».

Par ieejas maksu nav jāuztraucas, galvenais nākt kopā ar kaimiņiem, radiem un draugiem, vecmāmiņām un vectētiņiem. Neaizmirsti paņemt segu, lai ērtāk atsēsties, lietusmēteli, lietussargu lietus gadījumā, un, protams, trejdeviņas Jāņu zāles un ziedu vainagus! Ņem līdzi naudiņu, ja gribēsi baudīt cienastu no krodziņa «Valdenrode».

Norīkojuma autobusi no novada ciemiem:Tumšupe 17:30Augšciems 18:00Ropaži 18:20Kākciems 19:00Mucenieki 19:30Silakrogs 19:50atpakaļ no Zaķumuižas01:00; 03:00; 05:00

0 Komentāri