Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Astrologs Baņķis par Melno piektdienu: Tiks «aizķerts» pilnmēness

Ilustratīvs foto. | Foto: Panthermedia/Scanpix

«13.janvārī, kad gaidāma tā sauktā melnā piektdiena, dienas planētu stāvoklis būs neitrāls, bet ar astīti aizķers 12. janvāra pilnmēness kulmināciju, kas teju vienmēr Latvijā izpaužas trauksmaini, norāda sertificēts astrologs Kristaps Baņķis, kurš melnās piektdienas pētījis kopš 2006. gada un neko ārpus normas parasti neesot novērojis.

Astrologa skatījumā jautājums paliek atklāts, vai pilnmēness savas dusmas izlādēs pēc ierastā scenārija pirms kulminācijas 10.12. janvārī vai kolektīvo baiļu un māņu iespaidā pietaupīsies 13. janvārim. Dzīvosim redzēsim!

Jebkurā gadījumā astrologs 13. janvāri iesaka pavadīt brīvākā režīmā, jo līdz pulksten 17:52 ir Kārdinājuma, bet pēcāk Mērenības diena Mēness ritmā.

Enerģētika varētu apmest kūleni arī tādēļ, ka ir Saules cikla noslēguma jeb 30. diena, bet Mēness kulminē pilnmēnesī spēkojas ar Sauli. Turklāt daudzās planētas Zivju zīmē nosaka krišanu upura lomā, bet Mēness Lauvas zīmē ģenerē spēcīgu egoismu un vēlmi citus pakļaut.

Savu emociju kontrolēšana šajā piektdienā ir izšķiroša, uzsver astrologs.

Priecīgā ziņa ir tā, ka naktī uz 13. janvāri gaidāma divu mīlas planētu Veneras un Neptūna savienošanās, kas ir reti veiksmīgs laiks iedvesmai garīgās un radošās jomās strādājošajiem, kā arī attiecību dzirkstelītēm.

Īsts sievišķās astromaģijas laiks. Valdīs sapņainība, fantāzija un romantika. Novērojama pastiprināta interese par mākslu, īpaši mūziku. Attiecībās iespējami slepeni mīlas sakari un piedzīvojumi, līdz ar to var rasties nesaprašanās un vilšanās. Kopumā cilvēkiem ir labs garastāvoklis, labsirdība. Rodas vēlēšanās mīlēt un tikt mīlētam. Ideāls iedvesmas laiks māksliniekiem, mūziķiem. Biznesā piektdien ieteicams rīkot prezentācijas, reklāmas aktivitātes, dibināt darījumu kontaktus ar ārzemniekiem, veikt slepenus darījumus, iesaka astrologs.

Saules dienas ticējumi māņticīgajiem

 • Astrologs iesaka iepazīties ar 30. Saules dienas ticējumiem, lai saprastu, ko no apkārt notiekošā būtu vērts ņemt vērā.
 • Pulksteņa apstāšanās dzīves sliktā perioda beigas, izeja citā līmenī.
 • Nepārtraukti dzirdēt pulksteņa sitienus, zvanu vai zvaniņu skaņas zīme, ka atrodaties uzraudzībā.
 • Atrast smilšu pulksteni, dzirdēt dzeguzi rezultātu apkopošanas zīme.
 • Atrast (pus)dārgakmeni atbalsts, pieņem.
 • Redzēt zibeni, zibens uzliesmojumus, pēkšņu gaismu uz apgaismību, izpratni.
 • Plīst apģērbs, notrūkst, aizripo poga atbrīvošanās no šķēršļiem un sarežģījumiem.
 • Nokrīt pulkstenis, sasitas uz nelaimi.
 • Nodziest gaisma, izdeg spuldze slikta zīme.
 • No gredzena izkrīt akmens vai parādījies tumšs plankums atkarības, slimības un nolemtības zīme.
 • Nejauši sasists stikls, trauki vilšanās dzīvē, strīdi ar tuviniekiem.
 • Varavīksne palīdzības zīme, draugu iegūšana.

Skaitļa 13 numeroloģiskā nozīme

Latvijas Numerologu asociācijas vadītājs Kristaps Baņķis skaidro, ka skaitļa 13 vibrācijas allaž paliek nemainīgas: 1 iemieso Saules simbolismu, jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet 3 saistāms ar Jupiteru, kas simbolizē skološanos, sabiedriskumu, pasaules uztveri. Rezultātā skaitļu mijiedarbība 1+3 rada 4 jeb Mēness mezglu Rahu stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu. Varētu teikt, ka vienmēr 13. datumā ieteicams pieturēties pie atziņas: Domā, ko domā! Ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13. datumā, būs lielāka karmiskās lupas uzraudzība nekā citos datumos.

Cita lieta ir kolektīvās apziņas sētās šaubas vai bailes, kas vienu vai otru skaitli pagriež izpausmju disharmoniskajā virzienā. Tā kā neviens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā, vai pieslejamies pozitīvam skatījumam vai izmantojam konkrētā skaitļa negatīvi lādēto ēnu. Un te lielu lomu spēlē tādi subjektīvi faktori kā ar kuru kāju no gultas izkāpsi, komentē Kristaps Baņķis.

Ja kāds 13. datumā pamostas ar domu, ka būs slikti, tad palielinās varbūtība, ka kaut kas tāds arī notiks. Domas ir kā uz noteikta viļņa noregulēta antena, kas agri vai vēlu savu kanālu noķers. Pats rada situāciju un pats pēc tam priecājas, ka viss apstiprinās. Ja pieņem, ka 13 nes nelaimi, padomājiet, kā klājas cilvēkiem, kuri šajā datumā ir dzimuši. Tur taču būtu jābūt iemiesotām visām nelaimju nelaimēm! Taču tā nav. Tomēr pastāv iespēja, ka šiem cilvēkiem konkrētā cipara piesātinātā diena var radīt lielāku un atbildīgāku notikumu gūzmu, stāsta Kristaps Baņķis.

0 Komentāri