Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmais cilvēks uz Mēness un viņa mati

  • Raksts
  • Foto
Nīls Ārmstrongs 1971. gadā | Foto: starchild.gsfc.nasa.gov

<EM>Neil Armstrong</EM>

Apmēram reizi mēnesī Ārmstrongs griež matus Marksa frizētavā (Marx's Barber Shop) Ohaio. Sev par pārsteigumu bijušais «Apollo 11» misijas komandieris uzzināja, ka 2004. gada maijā frizētavas īpašnieks Marks Saizemors (Marx Sizemore) pārdevis viņa matus Ginesa rekordu grāmatā iekļuvušā slavenību matu kolekcionāra Džona Reznikofa (John Reznikoff) aģentam.

Par miljonu dolāru apdrošinātā Reznikofa kolekcija glabā Ābrama Linkolna, Merilinas Monro, Alberta Einšteina un Napoleona matus.

«Es nenoliedzu, ka esmu to izdarījis,» atzīst Saizemors. Pircējs neesot ņēmis vērā viņa lūgumus un bijušā astronauta matus nav atdevis. To uzzinājis, Ārmstrongs vērsies pie saviem advokātiem.

Frizieris saņēmis paziņojumu, ka, pārdodams matus, pārkāpis Ohaio štata likumu, kas aizstāv ievērojamu cilvēku tiesības. Ārmstronga advokāts grasās sniegt prasību tiesā, ja frizieris neatdos matus vai nepārskaitīs par tiem saņemto naudu labdarības organizācijām, kā arī neapmaksās tiesas izdevumus.

Saizemors atbildējis, ka nespēs atdot naudu, jo tās lielākā daļa jau iztērēta, nomaksājot rēķinus.

0 Komentāri