Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Numeroloģija ir citāda pareģošana

Foto: www.freephoto1.com

Numeroloģija nav tikai zinātne par skaitļiem (cipariem), jo katram skaitlim ir savs simbols. Numeroloģija ir simbolu valoda – simbolus var pārvērst skaitļos. Tā nav domāta tikai tādēļ, lai kaut ko izrēķinātu. Numeroloģija ir sava veida pareģošana, pēc tās var izskaitļot, ko vajadzētu, piemēram, darīt vienā datumā, ko drīkst un nedrīkst darīt citā. Katram skaitlim ir sava vibrācija, enerģija, tie izstaro īpašu gaismu. Numeroloģija, kuras saknes jau senatnē meklējamas Grieķijā, Ķīnā, Romā un Ēģiptē, pēc savas būtības ir vienkārša un neprasa sarežģītus aprēķinus. «Katrs cilvēks piedzimst konkrētā gadā, mēnesī un datumā. Arī mājas, dzīvokļa, telefona, bankas konta un citiem numuriem ir nozīme,» stāsta salona Zeme un likteņi zīlniece Inga Āboltiņa, «ir veiksmīgi bankas konti, kuros viegli nāk nauda, ir tādi, ar kuriem tā nav. Ir laimīgi un nelaimīgi mašīnu numuri – mašīna visu laiku ir apdraudēta.»

Var pārvērst skaitļos

Ar numeroloģiju ir saistīts arī cilvēka vārds un uzvārds – abus var pārvērst skaitļos. «Tos var mainīt, bet cilvēka dzimšanas gads ir kā dabas dota dāvana,» atzīst I. Āboltiņa. Viņa uzskata, ka numeroloģijai cilvēki nemaz nepievērš uzmanību. Pēc numeroloģijas var paredzēt arī problēmas, kad to dēļ iestāsies krīze un tamlīdzīgi. «Numeroloģija mums palīdz saprast pārmaiņas un pārejas periodus. Ar numeroloģijas palīdzību cilvēks tos var vieglāk pārdzīvot, arī uzzināt, ko var sagaidīt no citiem cilvēkiem, var izmantot dabas dāvanas, ko pats nav apjautis vai nav mācējis tās izmantot,» skaidro zīlniece.

Numeroloģiskais portrets

Par katru cilvēku var uzzināt kaut ko vairāk, varbūt pat to, ko viņš pats par sevi nezina, izveidojot numeroloģisko portretu. Ir pieci dažādi aprēķini – dzīves ceļa skaitlis, likteņa skaitlis, personas skaitlis, dvēseles skaitlis un brieduma skaitlis. Tos var noskaidrot, ņemot vērā vārdu, uzvārdu un dzimšanas datumu. Bieži gadās, ka, cilvēkam piedzimstot, iedod vārdu vai uzvārdu, bet viņam neveicas. Mainot vārdu vai uzvārdu, sievietei, piemēram, apprecoties, sāk veikties.

Dzīves ceļa skaitli var aprēķināt, ņemot vērā dzimšanas dienas skaitli – visi cipari ir jāsaskaita.

Iegūtais cipars izsaka dabas dotās dāvanas – talantus, ko vajag izmantot. Likteņa skaitli aprēķina pēc vārda un uzvārda, tos pārvēršot skaitļos un saskaitot. Tas parāda cilvēka mērķus, viņa dzīves misiju, aicinājumu un profesiju. Personas skaitlis (iegūst, saskaitot vārdu, uzvārdu un balsīgos līdzskaņus) parāda, ko citi cilvēki domā par jums. Dvēseles skaitlis (to aprēķina, saskaitot vārda balsīgos patskaņus) izsaka cilvēka sirds vēlēšanos. Brieduma skaitlis (aprēķina pēc vārda skaitļa un dzimšanas skaitļa) pasaka, kāds virziens ir dzīves otrajā pusē. Saskaitot visus šos piecus skaitļus, var izveidot cilvēka numeroloģisko portretu.

Ciparu simboliskais apzīmējums

Ciparu simboliskais apzīmējums ir šāds:

å – sākums. Pirmais gads, kad labi ir kaut ko uzsākt. Simboliski – viena horizontāla līnija, kas nozīmē savienot debesis ar zemi.

ē – sakars un saistība. Simboliski – divas paralēlas horizontālas līnijas, kas nozīmē sadarbību, partnerattiecības.

é – darbība. Simboliski – trijstūris. Ar trīs vārdiem var izskaidrot pagātni, tagadni un nākotni. Vēl tas var nozīmēt – māte, tēvs un bērns. To var skaidrot kā cilvēka piedzimšanu, dzīvi un nāvi.

č – simboliski kvadrāts. Tas nozīmē četrus gadalaikus, četras debespuses. Četras cilvēka funkcijas – emocionālā, loģika, ētika un intuīcija. Četri matērijas stāvokļi – minerāli, gāzes, dzīvās būtnes un augi.

ź – izmaiņas un pārmaiņas. Simboliski – piecstūraina zvaigzne. Neprognozējams skaitlis. Var ātri viss izmainīties – negaidīti var pavērties uz vienu vai otru pusi. Saistīts ar jutekliskām izjūtām.

ė – rūpes. Simboliski – sešstūraina zvaigzne vai dubulttrīsstūris.

ķ – novērtējums. Simboliski – septiņstūru zvaigzne. Izsaka emocijas ar maģisku spēku palīdzību. Bībelē daudz pieminēts skaitlis. Septiņas dienas nedēļā, septiņas dienas katrā mēness fāzē. Septiņas krāsas spektrā, septiņas notis. Septiņi enerģijas centri (čakras). Septiņas ziedlapiņas lotosā.

ģ – attīstība. Simboliski – bezgalības zīme. Divi savienoti spēki – debesis un zeme.

Ē – nobeigums. Simboliski – deviņstūru zvaigzne vai trīs trīsstūri. Deviņas mūzas. Deviņi grūtniecības mēneši. Deviņi pakāpieni piramīdā. Mentālo un garīgo zināšanu virsotne.

Svarīgs ir dzīvokļa numurs

Katram cilvēkam ir noteikts deviņu gadu cikls, ņemot vērā to, kad viņš ir dzimis. Devītajā gadā neko jaunu nevajag sākt. Var sākt tikai tās lietas, ko var šajā gadā pabeigt. «Ja cilvēks to neņem vērā, tad rodas problēmas un neveiksmes,» atklāj I. Āboltiņa. Saskaitot ciparus (dubultskaitļus saskaita kopā), iegūst ciparus no 1 līdz 9. Arī tiem ir savs apzīmējums. Ļoti svarīgi, kāds ir dzīvokļa, kurā cilvēks dzīvo, vai mājas numurs.

Cipars 1 nozīmē paaugstinātu enerģētiku, cilvēks tiecas būt līderis, iegūt karjeru, ieņemt augstu stāvokli. Ja bērni dzīvo dzīvoklī ar šādu numuru, tad neklausa savus vecākus, taču prot būt patstāvīgi.

Cipars 2 – atkārto notikumus, kuri jau ir bijuši, bet ik reizi tiek dota jauna iespēja. Dzīvoklī ar šādu numuru var dzīvot civillaulībā, bet jāmeklē kompromiss. Bērni viegli pielāgojas dzīvei, ar viņiem viegli tikt galā.

Cipars 3 – enerģētika. Cilvēki nav bagāti, neprot naudu iekrāt. Laulība dzīvoklī ar šādu numuru ir diezgan stipra, bērni tiecas pēc izglītības, ir uzcītīgi, bet diemžēl nekļūst par biznesmeņiem.

Cipars 4 – stabilitāte, noturība. Retāk nekā ar citiem notiek pārmaiņas. Laulība ir diezgan stabila, bet šajā mājā bieži ir ciemiņi. Izteikta labklājība. No otras puses, skaitlis 4 ir kā bloks. Biežāk var notikt nelaimes gadījumi, ugunsgrēki un tamlīdzīgi. Bērni, kuri dzīvo šajā dzīvoklī, nav pielāgoti dzīvei.

Cipars 5 – kaut kas negaidīts, komunikācija. Ciemos nāk negaidīti cilvēki. Dzīvoklis nevar kļūt par caurbraucamo sētu – ja daudz svešu cilvēku iet uz dzīvokli, tad ir izjaukts tā mikroklimats. Dzīvoklī notiek jauki pasākumi, tā saimnieki bieži brauc komandējumos. Laulības dzīvē grūti nolīdzināt asumus. Bērni ir radoši.

Cipars 6 – nepilnība, nenoteiktība, nepabeigtība. Tie, kas dzīvo dzīvoklī ar šādu numuru, dzīvokli bieži maina. Arī sievu vai vīru. Nav teikts, ka tas, ko skaitlis apzīmē, tā notiks. Ja cilvēkam ir stabili principi, tad skaitlis var it kā izjaukt līdzsvaru, prasīt lielāku piepūli. Grūtāk sasniegt to, ko cilvēks vēlas. Bērni nav paklausīgi. Viņu audzināšanā vajadzīga gudrība.

Cipars 7 – veiksme, bet par to ir jāmaksā. Laulība ir laimīga, bet nav ilga. Veiksmi jāprot noturēt. Bērni, iespējams, var kļūt slaveni.

Cipars 8 – bezgalība. Dzīvoklī dzīvojot, ir mierīgāk salīdzinājumā ar citiem. Slimības nav tik aktuālas. Bērni ir talantīgi, atšķiras ar paaugstinātu intelektu. Var kļūt par slavenībām.

Cipars 9 – nobeigums. Nemiernieku gars. Alkas pēc pārmaiņām. Var viegli apprecēties un viegli izšķirties. Bieži notiek konflikti. Ar bērniem grūti tikt galā, viņiem tiek dota iespēja darboties biznesā.

«Ņemot vērā skaitļus, labāk ir dzīvot privātmājā, nevis dzīvoklī. Ja daudzdzīvokļu mājā kaimiņos dzīvo cilvēks, kam patīk stipri lietot alkoholu, tad tas var ietekmēt arī kaimiņus – viņiem patiks reizēm iedzert. Taču tas, protams, nebūs tik izteikti,» uzskata zīlniece. I. Āboltiņa vērtē, ka tomēr skaitļus vai ciparus nevar iedalīt laimīgos un nelaimīgos. «Jebkura veida neveiksmes, negācijas vai problēmas cilvēkam ir sods par kaut ko. Tas, ko cilvēks vēl otram, arī ir par kaut ko. Jautājums – pelnīti vai nepelnīti.

0 Komentāri