Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā notiks ekumēniskais dievkalpojums

Foto: «Apollo»

Pirmajā Adventē, 29.novembrī, plkst.13.30 Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13, Jūrmalā notiks Ekumēniskais dievkalpojums, portālu «Apollo» informēja Ingmārs Čaklais, Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs.

Tradicionālajā Pirmās Adventes Ekumēniskajā dievkalpojumā, kas ievadīs jauno Baznīcas gadu, piedalīsies vairāku Jūrmalas kristīgo konfesiju draudžu mācītāji, muzicēs Jūrmalas mūzikas vidusskolas stīgu orķestris (vadītājs Andris Gailis) un koklētāju ansamblis (vadītāja Kristīne Ojala), kā arī ērģelniece Edīte Alpe.

Sirsnīgā un svinīgā atmosfērā Dubultos satiksies dažādu konfesiju ticīgie - katoļi, pareizticīgie, baptisti un luterāņi, kam ceļš uz šo dievnamu jau ierasts.

Kā parasti dievkalpojumā tiks iesvētīti Adventes vainagi.

Pirmās Adventes Ekumēniskais dievkalpojums Jūrmalā ir sena tradīcija, kas aizsākās drīz pēc Dubultu baznīcas atdošanas atpakaļ tās draudzei pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados. Toreiz šis dievkalpojums tika veltīts visiem labas gribas cilvēkiem, pirmām kārtām uzrunājot izglītības darbiniekus un simboliski aicinot viņus nest gaismu savos audzēkņos.

Ekumēniskajā dievkalpojumā arvien piedalās arī Jūrmalas pašvaldības pārstāvji. Šeit tiek iesvētīts Adventes vainags, kas visu decembri rotā domes telpas un sniedz svētību kā darbiniekiem, tā apmeklētājiem.

0 Komentāri