Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āraišu baznīca ielūdz uz jubilejas svētkiem

Nedēļas beigās ikviens ir laipni gaidīts uz jubilejas svinībām Āraišu baznīcā, portālu «Apollo» informēja Āraišu Evaņģēliski luteriskā draudze.

Āraišu baznīca šogad svin savu jau 785 jubileju un svinības notiks no 22.maija līdz 30.maijam. Atklāšanas svētkos sestdien, 22.maijā, ikviens ir aicināts līdzdarboties augļu dārza veidošanā, iestādot tajā savu augļu kociņu. Pēcpusdienā interesentiem iespējams piedalīties baznīcas ietērpšanā svētku rotā, kā arī nobaudīt uz ugunskura gatavoto zupu.

Svētdien, 23.maijā, notiks Vasarsvētku dievkalpojums, bet pēc tā notiks grupas «Mielavs un Pārcēlāji» koncerts.

Trešdien, 26.maijā, baznīcā būs iespējams noklausīties Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas skolas audzēkņu un pasniedzēju koncertu.

Āraišu baznīcas svinību nedēļa noslēgsies 30.maijā – Trīsvienības svētkos – ar kristību un iesvētību dievkalpojumu, kurā piedalīsies arhibīskaps Jānis Vanags. Pēc dievkalpojuma visi tiek aicināti uz mielastu, kā arī kopā būšanu ragu mūzikas pavadībā līdz pat rītam.

0 Komentāri