Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Astoņi panti par prāta pārveidi

Foto: freephoto.com

Nolūkā sniegt augstāko labumuVisām maldinātājām būtnēm,Kuras ir vērtīgākas pat par vēlmes piepildošu dārgakmeniEs iemācīšos vērtēt tās kā visdārgākās.

Satiekot citus, es iemācīšosDomāt par sevi kā zemāko starp visiemUn godbijīgi, no sirdsTurēt citus par augstākiem.

Katru darbību veicot, es iemācīšos pētīt savu prātuUn tikko kāda negatīva emocija radīsies,Apdraudot mani un citus,Noteikti stāšos pretī un apturēšu to.

Es iemācīšos mīlēt būtnes ar sliktu dabu,Un tās, ko nomoka stipri grēki un ciešanas,Tā, it kā es būtu atradisVērtīgu un grūti atrodamu dārgumu.

Kad citi, greizsirdības vadīti, pret mani ļauni izturēsies,Lamās, apmelos un tamlīdzīgi,Es iemācīšos pieņemt zaudējumuUn piedāvāt uzvaru viņiem.

Kad kāds, kam es esmu darījis labu ar lielām cerībām,Bez iemesla sāpinās mani,Es iemācīšos redzēt šo personuKā izcilu garīgo skolotāju.

Īsumā, es iemācīšos piedāvāt katram, bez izņēmumaVisu palīdzību un laimi, tieši un netiešiUn godbijīgi ņemt sevVisu manu mātesbūtņu sāpes un ciešanas.

Es iemācīšos turēt visas šīs praksesNeaptraipītas ar astoņu pasaulīgo rūpju traipiemUn, saprotot visus fenomenus, kā līdzīgus ilūzijām,Būt brīvām no pieķeršanās jūga.

www.lasitava.lv

0 Komentāri