Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzzini, kurš iegūs unikālo Latvijas karti

Foto: Publicitātes foto

Portāla «Apollo» un izdevniecības whitebook rīkotais konkurss noslēdzies.

Noskaidroti četri pareizo atbilžu autori, kuri saņems unikālo Latvijas karti: maris.gerins@..., rutadambe@..., dagnija_k@..., raiviszel@...

Ar konkursa uzvarētājiem sazināsimies personiski.

Unikālais izdevums ir lielformāta (69 x 100 cm) bilžu karte – plakāts, kurā attēloti vairāk nekā 200 Latvijas kultūrvēsturiskie, dabas un atpūtas objekti. Šis izdevums ir unikāls mākslas darbs, līdzīga apjoma Latvijas bilžu karte pēdējo reizi izdota 1938. gadā, ziņo izdevniecība «White Book».

Kartes mērķis ir rosināt interesi par Latviju un atainot tās vēstures, kultūras, dabas un atpūtas vietu daudzveidību un unikalitāti. Izdevums ir tās veidotāju ļoti personisks un subjektīvs veltījums Latvijai un katram, kurš vēlas to iepazīt. Sākoties aktīvās ceļošanas sezonai, izdevniecība aicina apmeklēt gan kartē ietvertās, gan atklāt arvien jaunas un interesantas vietas.

Kartē iekļauti latviešu rakstnieku, mūziķu un citu nozīmīgu vēsturisku personu un sabiedrisko darbinieku memoriālie muzeji, Latvijas pilis un muižas, dabas takas un nacionālie parki, lielākie ezeri un augstākās virsotnes, kā arī atpūtas parki un daudz citu interesantu vietu. Turklāt šī ir viena no pirmajām Latvijas kartēm, kur atainotas atjaunotās Latvijas nozīmīgākās kultūras celtnes – Austrumlatvijas reģionālais daudzfunkcionālais centrs «Latgales vēstniecība GORS» un Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunā ēka.

www.whitebook.lv/interneta-veikals

0 Komentāri