Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nakts zāļu tirgus un Silmaču koncerts 15. jūnijā Kalnciema kvartālā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

15.jūnijā Kalnciema kvartālā no 18.00-00.00 notiks nakts Zāļu tirgus, kurā LTV raidījums Teātris Zip svinēs savas pirmās sezonas slēgšanu. Savukārt Silmaču koncerts sāksies 21.00 un turpināsies līdz pusnaktij. No visiem teātriem būs uzaicināti aktieru pāri, kas citējot Blaumani - dabūjušies. 

Būs jautri, jo būs Silmaču dziesmu dziedāšana un, kā jau līgo dienu gaidot, arī apdziedāšanās. Taču pats galvenais - Silmaču kopkora dibināšana par godu Dziesmu svētkiem. Tad jau redzēsim, kā skanēs!

Piedalīsies D. Lūriņa, M. Egliens, G. Grasbergs, I.Misāne, I.Puga, V. Zilveris, D.Bonāte, I.Roga, I.Burkovska, V. Daudziņš, Z. Daudziņa, R.Rudāks, S. Putniņa, A.Krastiņa, I.Brakovskis, V. Vanags, B. Geķe, J. Silakaktiņa, L.Subatnieks, A.Siliņš un daudzi citi aktieri un muzikanti.

Informējam, ka arī vasarā Kalnciema kvartāla tirdziņi notiks katru sestdienu no 10.00-16.00, izņemot Nakts zāļu tirgu, kas 15. jūnijā notiek no 18.00 vakarā.

0 Komentāri