Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ekskursijas Latgales vēstniecībā «GORS»

Foto: Publicitātes foto

Iejusties mākslinieku lomā, uzkāpjot uz Lielās zāles skatuves vai iemēģinot dejas soli Horeogrāfijas zālē, atrast savu ideālo vietu Mazajā un Lielajā zālē, ielūkoties aizskatuvē un mākslinieku istabās, izbaudīt vēju, sauli un pilsētas ainavu no jumta terases, sajust īpašo «GORA«auru – šie un citi izklaidējoši un izzinoši pārsteigumi baudāmi, apmeklējot Latgales vēstniecību «GORS» jeb Austrumlatvijas koncertzāli Rēzeknē.

Latgales vēstniecība «GORS» kultūras cienītājiem durvis vaļā vēra šī gada maija beigās, tomēr apmeklētāju nav trūcis arī celtniecības gaitā pēdējo trīs gadu garumā. Koncertzālē viesojušies gan Latvijas kultūras ministri un citi valsts vīri, gan potenciālie sadarbības partneri no Latvijas un citām pasaules valstīm, gan mūziķi, kuri interesējušies par iespējām uzstāties «GORĀ». Pēc Latgales vēstniecības «GORS» atklāšanas interese par pirmo no pašiem pamatiem būvēto akustisko koncertzāli Latvijā ir tikai augusi, kultūras mīļotājiem garām nav paslīdējušas arī uzslavas par abu koncertzāļu izcilo akustiku un latgaliešiem raksturīgo viesmīlību, kas piemīt «GORA» komandai.

Ņemot vērā rēzekniešu un pilsētas viesu, tūristu un kultūras baudītāju lielo interesi, Latgales vēstniecība «GORS» ciemiņus laipni gaida arī tad, kad šeit nenotiek kultūras pasākumi. Ekskursijas laikā ir iespēja aplūkot galvenās mājas istabas, tai skaitā, Mazo un Lielo zāli, orķestra mēģinājumu un horeogrāfijas zāli, kā arī ielūkoties aizskatuvē, mākslinieku telpās, uzkāpt uz jumta terases un ļauties ūdens priekiem strūklakā līdzās Latgales vēstniecībai «GORS».

Ekskursija gida pavadībā maksā 50 santīmus, ja grupā ir mazāk par desmit cilvēkiem – 5 lati. Viesošanos lūdzam iepriekš pieteikt pa tālruni +371 29197859 vai +371 22020206. Latgales vēstniecība «GORS» atrodas Rēzeknē, Pils ielā 4.

0 Komentāri