Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vai gēni nosaka mūsu likteni?

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Apgāds «Lietusdārzs» izdevis Dausona Čērča darbu «Ģeniālie gēni».

Turpinot to pētījumu virzienu, kuru šūnu biologs Brūss Liptons iesācis savā grāmatā «Ticības bioloģija», Dausons Čērčs darbā «Ģeniālie gēni» sniedz neapgāžamus zinātniskus pierādījumus, ka cilvēka prāta stāvoklis un apkārtējā vide var pārrakstīt iedzimto ģenētisko kodu. Autors piemēro jaunākos epiģenētikas sasniegumus medicīnas nozarei. Viņš ir viens no pasaulē atzītākajiem epiģenētikas celmlaužiem, kura pētījumi aizsākuši īstu revolūciju medicīnā.

Kas ir epiģenētika? Grāmata iepazīstina ar šo jauno nozari: «Epiģenētika pēta avotus, kas kontrolē gēnu aktivizāciju no DNS ārpuses. Tā pēta signālus, kuri ieslēdz un izslēdz gēnus. Daži signāli ir ķīmiski, citi – elektromagnētiski. Daži nāk no organisma iekšējās vides, savukārt citi ir mūsu ķermeņa reakcija uz ārējās vides signāliem.»

Dausons Čērčs pārliecinoši pierāda, ka mēs spējam kontrolēt savu DNS, jo tā ir atkarīga ne vien no ārējās vides ietekmēm, bet arī mūsu uzskatiem, emocijām un pārdzīvojumiem. Viņa enerģijas dziedināšanas tehnikas tiek uzskatītas par mūsdienu progresīvāko terapeitisko pieeju veselības aprūpē. Savā praksē un pētījumos autors ir pierādījis, ka enerģijas psiholoģija un medicīna spēj palīdzēt miljoniem cilvēku visā pasaulē. Grāmatā «Ģeniālie gēni» izmantotas daudzas slimību vēstures un pārliecinoši atklāts, ka jaunā epiģenētiskā medicīna spēj ārstēt neskaitāmas hroniskas slimības un traucējošus psiholoģiskos stāvokļus. Dausons Čērčs apliecina, ka gēni patiešām nenosaka mūsu likteni!

Grāmata «Ģeniālie gēni» 2009. gadā tika atzīta par labāko veselības medicīnas sasniegumiem veltīto darbu.

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

0 Komentāri