Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traka pasaule! Skolēni Francijā pozē kaili kopā ar skolotāju

Foto: Ekrānuzņēmums no Twitter/@MailOnline

Ik gadu skolas visā pasaulē uzņem klases fotogrāfijas, kas jau ir kļuvis par tradīciju. Taču kāda skola Francijā nolēmusi šo tradīciju nedaudz atsvaidzināt, proti, fotografējoties bez apģērba, turklāt kopā ar skolotāju, raksta «Daily Mail».

Zinātnes un tehnoloģiju novirziena klases vidusskolēni no «Lycee Federic Mistral» Aviņonā esot gribējuši pirms semestra beigām izdarīt ko oriģinālu.

Tā nu 17 un 18 gadus vecie jaunieši izlēma uzņemt kopbildi bez apģērba. Turklāt viņi to nedarīja vieni – arī viņu skolotāja piedalījās šajā avantūrā. Tiesa, fotogrāfijā viņi piesegušies ar melnas krāsas papīra loksnēm, lai nebūtu redzamas viņu intīmās vietas.

Drīz vien šī fotogrāfija izplatījās internetā, kā arī nokļuva vairākās franču ziņu lapās, izpelnoties pretrunīgas atsauksmes. Daudzi attēlu slavēja un izteicās, ka tas ir patiesas «izteiksmes brīvības» simbols, savukārt daudzi bija šokēti, jo skolēni ir nepilngadīgi.

Ko domā tu?

0 Komentāri