Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mārtiņdienas gadatirgus un Gardās dienas Centrāltirgū

Foto: Evija Trifanova/LETA

No 8. līdz 10.novembrim Centrāltirgū notiks «Mārtiņdienas tirgus», bet sestdien, 9.novembrī jau otro gadu pēc kārtas notiks Gardās dienās, kuru laikā Eiropas lielākā tirgus tirgotāji piedāvās visplašākās degustācijas iespējas ikvienam pircējam, informēja  Ivars Jakovels, RPAS «Rīgas Centrāltirgus» Mārketinga un komunikāciju daļa.

«Gardās dienas ir iespēja ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim Centrāltirgū nogaršot tos gardumus, kurus ikdienā redzam uz tirdzniecības letēm, bet līdz šim neesam izšķīrušies iegādāties. Tā ir tradīcija, ko veiksmīgi esam aizsākuši pagājušajā gadā un kuru plānojam attīstīt arī turpmāk, veicinot tirgus kultūras popularitāti Latvijā», stāsta Rīgas pašvaldības akciju sabiedrības «Rīgas Centrāltirgus» valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Amatnieku un mājražotāju tirdziņā «Mārtiņdienas tirgus» Centrāltirgū būs iespējams iegādāties gan mājās pagatavotus produktus pēc labākajām tautas tradīcijām, gan iegādāties praktiskus un elegantus amatnieku izstrādājumus.

«Gardajās dienās» sestdien, 9.novembrī visas dienas garumā Centrāltirgus tirgotāji piedāvās savas piedāvātās produkcijas degustēšanu ikvienam interesentam. Akcijā iesaistījušās tirdzniecības vietas būs iespējams atpazīt pēc īpašajām «Gardo dienu» uzlīmēm.

Sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu piektdien, 8.novembrī, no plkst.11.00-15.00 Centrāltirgus sakņu paviljonā notiks pasākums, kurā tiks skaidrota pilngraudu produktu nozīme uzturā. Ikvienam Centrāltirgus sakņu paviljona apmeklētājam būs iespēja saņemt uztura speciālistu konsultācijas un informatīvu materiālus par pilngraudu produktu nozīmi uzturā un pagatavošanas iespējām, piedalīties dažādu brokastu pilngraudu pārslu degustācijā, pārbaudīt savas zināšanas viktorīnā, kā arī piedalīties konkursā «Mājas recepšu siena», sacenšoties par interesantāko recepti, kurā izmantoti dažādi pilngraudu produkti.

0 Komentāri