Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākusies Lielās Talkas 2017 plānošana Latvijā un Eiropā

Foto: Publicitātes foto

www.talkas.lv

Kartes – Piesārņoto vietu karte

«Aicinu ikvienu, kurš savās ikdienas gaitās vai brīvdienās pamana piesārņotas vietas nebūt vienaldzīgam un atzīmēt šīs vietas mūsu kartē. Savukārt talkot gribētāji šajā kartē var sākt meklēt vietas, kurām noderētu čaklas rokas pēc diviem mēnešiem – Lielās Talkas dienā 22.aprīlī. Papildus atgādinu, ka arī ikdienā iespējams ziņot Valsts Vides dienestam par piemēslotām vietām ar aplikācijas Vides SOS palīdzību,» norāda Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

www.ela.lv

«Mēs aprūpēsim Latvijai un latviešiem svarīgas vietas Eiropā un aicināsim arī citus savu mītnes zemju iedzīvotājus ķerties pie grābekļiem, lai kopīgi veidotu tādu Eiropu, kuras saimē Latvija var lepni iesoļot savā otrajā simtgadē. Eiropas Latviešu apvienība ir gandarīta par partnerību ar Lielas Talkas kustību, un kopīgi atbalstīsim visus latviešus Eiropā, kas vēlas tās ietvaros ļauties pavasara tīrīšanas un sakopšanas garām,» stāsta ELA prezidija locekle Elīna Pinto.

0 Komentāri