Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Elpu aizraujoši skati pie «pasaules malas» jeb Patagonijas reģions

  • Raksts
  • Foto
Foto: Vida Press

Patagonija ir ģeogrāfisks reģions, kas atrodas Argentīnā un Čīlē jeb pašā Dienvidamerikas apakšā - dienvidu daļā. Daudzveidīgo dabas skatu, kā arī reģiona atrašanās vietas dēļ šī vieta tiek dēvēta arī par «pasaules malu».

Patagonijas apvidū iespējams baudīt ne tikai Andu kalnu elpu aizraujošo varenumu, bet arī stepei līdzīgus līdzenumus, ūdenskritumus, ezerus un pat UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto Perito Morenu ledāja skaistumu.

Ar pasakaini skaistiem šīs vietas attēliem dalījusies zviedru - amerikāņu izcelsmes fotogrāfe Saša Džuljarda (Sasha Juliard), kura uzauga Āfrikā.

«Ir ļoti grūti aprakstīt Patagonijas apdullinošo skaistumu un iespaidīgumu. Šī vieta pavisam noteikti atbilst savai reputācijai,» ar iespaidiem dalās fotogrāfe Džuljarda, atklājot, ka šis patiešām ir galamērķus, kur baudīt daudzveidīgu dabas skaistumu - ūdenskritumus, ledājus un pat neparastas formas mākoņus.

0 Komentāri