Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Vairāk nekā 100 dažādu rožu šķirņu izstādē Dabas muzejā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Jānis Škapars/Apollo

Latvijas Dabas muzejā no 2017. gada 5. līdz 9. jūlijam norisināsies izstāde «Rozes Tavam dārzam», kas veidota sadarbībā ar pieredzējušiem rožu audzētājiem no stādaudzētavas SIA «Latroze».

Izstādē Dabas muzejā varēs aplūkot vairāk nekā 100 Latvijas apstākļiem piemērotu rožu šķirņu, starp tām arī 2017. gada Latvijā populārākās: A. Luise, I. Bergman, Aspirin, Darcey Bussel, W. Shakespear, A. Darby un citas.

Savā daudzveidībā rozes ir nepārspējamas, tāpēc dārzam un raksturam atbilstošu šķirni izvēlēties nereti ir ļoti grūti. Lai neapjuktu un atrastu sev tīkamāko un audzēšanas apstākļiem atbilstošāko, izstādes laikā stādaudzētavas «Latroze» dārzkopji, kuri ar rožu audzēšanu nodarbojas jau 20 gadus, apmeklētājiem sniegs noderīgus padomus un palīdzēs izvēlēties piemērotākos augus.

Izstādē «Rozes Tavam dārzam» būs iespējams aplūkot angļu rozes, parka rozes, krūmrozes, tējhibrīdrozes, vīteņrozes, floribundrozes, miniatūrrozes, kā arī klājeniskās rozes. Izstādi papildinās informatīvi materiāli un interaktīvas darba virsmas par ziedu uzbūvi, ziedu diennakts ritmu un puķu jeb rožu dārziņu, ar kuru joprojām lepojas daudzas lauku sētas. Būs arī iespēja iegādāties rožu stādus.

0 Komentāri