Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lai tiktu pie nēģiem, likumu pārkāpis arī VUGD darbinieks

Foto: Iekšējās drošības birojs

Viens no nēģu maluzvejniekiem, kuru pieķēra pie Abavas rumbas, ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Vada komandiera vietnieks.

Likumpārkāpums tika konstatēts 17. oktobrī Abavas senlejas dabas parka teritorijā - Abavas rumbā. Iekšējās drošības birojā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 110. panta 21 daļas.

Šobrīd tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana, un tuvākajā laikā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajām personām.

TVNET jau rakstīja, ka naktī no 17. oktobra uz 18. oktobri Valsts vides dienesta (VVD) Zvejas kontroles departamenta Iekšējo ūdeņu kontroles daļas Mobilā grupa sadarbībā ar Valsts policijas (VP) darbiniekiem aizturēja sešu personu grupu, kas nodarbojās ar nelikumīgu nēģu ieguvi pie Abavas rumbas Abavas pagastā.

Maluzvejnieku lomā bija 64 nēģi, tādējādi zivju resursiem nodarīti zaudējumi 2560 eiro apmērā.

Tā kā par šādu pārkāpumu ir noteikta kriminālatbildība, visi lietas materiāli tika nodoti VP kriminālprocesa uzsākšanai.

Abavas rumba atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā.

4 Komentāri