Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veterinārārsti izglābj 25 dienas vecu zirnekļpērtiķi, kas nokritis no koka

  • Raksts
  • Foto
Foto: AFP/Scanpix

Veterinārārsti Kolumbijā izglābuši 25 dienas vecu zirnekļpērtiķi vārdā Olīvija. Dzīvnieks atrasts bezsamaņā, tāpēc tiek uzskatīts, ka piedzīvots kritiens no liela augstuma, ziņo aģentūra «AFP».

Veterinārārsti uzskata, ka zirnekļpērtiķis nokritis no koka un pēc tam zaudējis samaņu. Visdrīzāk Olīvijas mātei šī bijusi pirmā grūtniecība un mēdz gadīties, ka mātītes tās laikā vēl ir nepieredzējušas.

Tiek uzskatīts, ka mazulis paslīdēja un pēc tam nokrita. Visdrīzāk tas bijis nelaimes gadījums, norāda speciālisti. Olīvija nebija saņēmusi arī nepieciešamo mātes piena daudzumu, tāpēc dzīvnieka organisms bija novājināts.

Šobrīd zirnekļpērtiķa dzīvībai briesmas nedraud - par viņu rūpējas veterinārārsti, kā arī nemitīgi uzrauga dzīvnieka veselības stāvokli.

Zirnekļpērtiķi tiek uzskatīti par vieniem no veiklākajiem pērtiķiem. Savvaļā tie dzīvo tropu mežos Dienvidamerikas centrālajā daļā. Pirmos četrus mēnešus pēc dzimšanas parasti tie pavada pieķērušies pie mātes vēdera, tikai pēc kāda laika dzīvnieki sāk pārvietoties uz mātes muguras daļu.

0 Komentāri