Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Indijā 12 mērkaķi miruši, nobīstoties no tīģera rēciena

  • Raksts
  • Video
Foto: <a target="_blank" href="https://www.flickr.com/people/rohmads/">blogqudewe</a>, <a target="_blank" href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/">CC BY-SA 2.0</a>

Vairāk nekā 10 mērkaķi Indijas mežā atrasti miruši - veterinārijas eksperti apgalvo, ka dzīvnieki varētu būt nobijušies no kāda tīģera un gājuši bojā sirdstriekas dēļ, ziņo Lielbritānijas medijs «Daily Mail»

Vietējie iedzīvotāji Indijas mežā atraduši 12 mirušus mērkaķus. Lai arī sākotnēji tika domāts, ka dzīvnieki varētu būt noindēti, vēlāk izrādījās, ka primāti vienlaicīgi piedzīvojuši sirdstrieku.

Veicot dzīvnieku sekciju, atklājās, ka mērkaķi miruši pēkšņas sirds darbības apstāšanās dēļ.

«Ņemot vērā to, ka tīģeri nereti šķērso šo apkaimi, mērkaķi varētu būt miruši tīģera rēciena dēļ,» situāciju komentējis veterinārārsts.

Tomēr jāņem vērā tas, ka mērkaķi ir savvaļas dzīvnieki un parasti nemirst šādā veidā. Veterinārārsti uzskata, ka iespējams visiem šiem dzīvniekiem bijusi kāda infekcija, kas veicinājusi nāves iestāšanos šādā brīdī.

0 Komentāri