Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas zoodārzā miris apmeklētāju pārbarots jēriņš

Ilustratīvs foto. | Foto: <a target="_blank" href="https://www.flickr.com/people/alancleaver/">Alan Cleaver</a>, <a target="_blank" href="http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">CC BY-SA 2.0</a>

Pagājušās brīvdienās Rīgas Zooloģiskajā dārzā nomiris nesen dzimis jērs, intervijā «LTV7» atklājis zoodārza pārstāvis Māris Lielkalns.

Zooloģiskā dārza apmeklētāji pagājušajās brīvdienās pārbarojuši pirms pāris dienām dzimušu jēru, tāpēc tas nomiris. Šajā vecumā jēram būtu jāēd tikai mātes piens.

Māris Lielkalns atklāj, ka apmeklētāji aiz nožogojuma sabāzuši pārāk daudz maizes. Lai arī šādi notikumi nav pārāk bieži, zoodārza pārstāvis atklāj, ka tā ir nopietna problēma.

Zooloģiskais dārzs būvē voljērus, kuri nav pārāk augsti, lai cilvēki varētu tos labāk apskatīt. Tomēr ir arī tādi cilvēki, kuri nepamana vai nevērš uzmanību uz zīmēm, kurās tiek aicināts dzīvniekus nebarot.

Šobrīd Rīgas Zooloģiskajā dārzā mitinās vēl trīs jēriņi.

0 Komentāri