Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iespēja laimēt vienu no 60 dāvanu kartēm ginekologa apmeklējumam Ls 40 vērtībā!

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Rīgas sirdī, Bruņinieku ielā 8, ir atvēries jauns MFD Sieviešu veselības centrs «Vita»! Tas ir vēl viens MFD Veselības grupas Sieviešu veselības centrs, kurš papildināja jau esošos: veselības centrus «Pārdaugava», «Iļģuciems», «Dziedniecība» un «Možums-1», doktorātus «Aglonas», «Mežciems», «Iļģuciems» un «Ziepniekkalns», diagnostikas nodaļas, kardiocentrus, kā arī zobārstniecības klīnikas «Nova Dent» un «ASTRA dent».

MFD Sieviešu veselības centros «Vita» strādā 14 pieredzējušas ginekoloģes, dzemdību speciālistes. Izmantojot mūsdienīgu diagnostiku un ārstēšanas metodes, tiek veikti nepieciešamie izmeklējumi pēc iespējas viena apmeklējuma laikā. Tā var būt gan ginekoloģiskā izmeklēšana, laboratorijas analīžu paņemšana, kā arī ginekoloģiskā vai grūtnieču ultrasonogrāfija, videokolposkopija, piena dziedzeru ultrasonogrāfija, grūtniecēm – augļa sirdstoņu pieraksts (KTG) u.c.

MFD Sieviešu veselības centri «Vita» atgādina cik svarīgi ir rūpēties par sieviešu veselību un aicina piedalīties konkursā, kura kopējais balvu fonds ir 60 dāvanu kartes Ls 40 vērtībā konsultācijai un ginekoloģiskai ultrasonogrāfijai pie pieredzējušas ārstes Olitas Melngailes jaunajā MFD Sieviešu veselības centrā «Vita», Bruņinieku ielā 8.

Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet iepriecināt arī kādu citu Jums tuvo cilvēku – mammu, māsu, draudzeni!

Lai piedalītos konkursā, ir nepieciešams atbildēt uz vienkāršu jautājumu vienā no mūsu profiliem Facebook vai Draugiem.lv, kļūstot par lapas sekotāju un daloties ar ziņu.

Balvu ieguvējas tiks paziņotas 2013. gada 24. maijā pēc plkst. 17:00.

http://www.draugiem.lv/mfd/#/mfd/gallery/?pid=309107452

https://www.facebook.com/mfd.lv#!/photo.php?fbid=519072901474688&set=a.160908367291145.36417.142012035847445&type=1&theater

MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 250 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu. Sīkāku informāciju Jūs varat iegūt www.mfd.lv vai pa tālruni 67255823.

* Apmaksāts reklāmas raksts

0 Komentāri