Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

MFD Veselības centri «Pārdaugava» un «Iļģuciems» piedāvā apmeklēt Topošo vecāku skolu un grūtnieču vingrošanu!

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Bērniņa gaidīšanas laiks ir brīnišķīgs! Sievietes ķermenī notiek pārmaiņas, mazulis attīstās, parādās pirmās kustības... Topošie vecāki  arvien vairāk aizdomājas, kā viss notiks bērniņa dzimšanas laikā? Kādas būs dzemdības? Kas gaida pēc tam?

Jebkura sieviete jūt lielu atvieglojumu, ja grūtniecības laikā un dzemdībās viņai līdzās ir tuvs cilvēks un viņiem abiem ir zināšanas par grūtniecību un dzemdību procesu. Dzemdības ir emocionāls pārdzīvojums un, ja dzemdībās piedalās abi vecāki, sagatavošanās tām ļaus justies daudz drošāk.

Topošo vecāku skola

MFD Veselības centri «Pārdaugava» un «Iļģuciems» piedāvā nodarbību ciklu, kuru var apmeklēt topošie vecāki, sākot no 30. grūtniecības nedēļas. Šeit ir iespējams izvēlēties interesējošo tēmu vai arī apmeklēt visas nodarbības, kas ļaus iegūt pilnu priekšstatu par grūtniecības posmu, dzemdībām un laiku pēc tām. Nodarbības notiek MFD Veselības centros «Pārdaugava» un «Iļģuciems» trešdienu un ceturtdienu vakaros, nelielās grupās un patīkamā atmosfērā, to ilgums apmēram 1,5-2 stundas. Nodarbības vada sertificēta vecmāte Laila France.

Tiek piedāvātas sekojošas nodarbības:

· Grūtniecības posms, sagatavošanās dzemdībām

· Dzemdības un partnera palīdzība dzemdības, elpošanas pamati

· Pēcdzemdību periods un krūts zīdīšana

· Jaundzimušo un zīdaiņu aprūpe. Handlings

Vingrošana grūtniecēm

Kustības ir dzīves pamats, kas ir īpaši svarīgas grūtniecēm, jo tieši kustību aktivitāte veicina bērna pareizu attīstību un sagatavo organismu dzemdībām. Dzemdības ir ļoti intensīvas muskuļu kustības, tāpēc to attīstībai tāpat kā asinsvadu sistēmas sagatavotībai, ir būtiska loma dzemdību procesa veiksmīgā norisē.

Vingrošanas laikā, kas ir nelielas slodzes relaksējošas kustību nodarbības, tiek nostiprināti visi nepieciešamie muskuļi, praktizēti elpošanas vingrinājumi un relaksācijas paņēmieni, kā arī apgūtas dzemdību pozas un pašmasāža. Vingrinājumi palīdz sagatavoties dzemdībām ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski, liek justies veselai un drošai, uzlabo pašsajūtu visas grūtniecības laikā.

Iepriekš konsultējoties ar ārstu, vingrošanu ir iespējams uzsākt no 12. grūtniecības nedēļas un, ja ir laba pašsajūta un vēlēšanās, to var turpināt līdz pat dzemdībām.

Nodarbības nelielās grupās vada Inese Roze un Jeļizaveta Guserova, MFD Veselības centru «Pārdaugava» un «Iļģuciems» fizioterapeites. Ir pieejamas kā rīta, tā arī vakara grupas.

Papildus informācija:

http://www.mfd-vc.lv

Laipni gaidītas visas grūtnieces!

Seko MFD Veselības grupas jaunumiem sociālajos tīklos:

Twitter: twitter.com/mfdlv

Facebook: facebook.com/mfd.lv

Draugiem: draugiem.lv/mfd

MFD Veselības grupa uzsāka savu darbību vairāk kā pirms 40 gadiem kā ambulatora veselības aprūpes iestāde. Uz šo brīdi MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk kā 250 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus. MFD Veselības grupu pārstāv mūsdienīgi veselības aprūpes centri un doktorāti: Veselības centrs «Pārdaugava», «Iļģuciems», «Dziedniecība» un «Možums-1», plašs doktorātu tīkls, kardiocentri, diagnostikas nodaļas, sieviešu veselības centri «Vita», zobārstniecības klīnikas «ASTRA dent» un «Nova Dent». MFD lepojas ar modernu medicīnisko aprīkojumu un vairāk kā 700 darbinieku lielu kolektīvu.

* Apmaksāts reklāmas raksts

0 Komentāri